Oto najnowsza odsłona królowej romansów i erotyków. Tym razem powraca w cudownej okładce i z kolejną ciekawą historią. Co znajdziemy w LoveInk You K.N.Haner? Zapraszam na recenzję.

Moja czytelnicza znajomość z Panią Kasią Nowakowską, ukrywającą się zazwyczaj pod pseudonimem K.N.Haner rozpoczęła się już w 2019 roku i muszę przyznać, że większość jej powieść przeczytałam z zapartym tchem, połykając w jeden czy dwa wieczory. Jeśli szukacie rozrywki, jesteście gotowe na wypieki na policzkach i jednoznaczny uśmieszek to dobrze trafiłyście, ponieważ Pani Kasia wam to zapewni. Dlatego nie mogłam nie sięgnąć po LoveInk You.

W studiu tatuażu

Tym razem autorka zabiera nas do studia tatuażu. Prowadzi je trójka przyjaciół, których zbliżyła wspólna historia. Isaac, Nick i Kallan wychowali się w domu dziecka, co stworzyło bardzo silną, braterską więź między nimi. Choć każdy ma zupełnie inny charakter, zawsze mogą na siebie liczyć nawzajem. Isaac to tym bad boya, który nie wchodzi w głębsze relacje z płcią piękną, za to bez zbędnego czarowania korzysta z chętnych i powabnych klientek studia. Niestety nie wiodło się mężczyznom zbyt dobrze do czasu kiedy ich studio zostaje wybrane do reality show. Wszystko zaczyna się świetnie układać, do momentu kiedy drogi zatwardziałego hedonisty krzyżują się ze ścieżkami Niny. Okazuje się, że i takiego zatwardziałego dupka może trafić strzała uczucia przed którym tak się wzbraniał. Niestety dziewczyna znika. Isaac postanawia poruszyć niebo i ziemię, aby ją odnaleźć, ale jak to zawsze bywa kto kopie ten się dokopuje do czegoś czego nie chciał wiedzieć… Jaką tajemnicę skrywa ta piękna, pozytywna i uśmiechnięta młoda kobieta? Czy to nie przekreśli tych emocji, które zaczynają kiełkować między nimi?

Książka jest bardzo ciekawa, wciągająca, czyta się ją szybko. Bohaterowie są dobrze wykreowani, bardzo charakterni przez co albo się ich kocha albo nie cierpi. Nie przypadł mi do gustu Isaac, ponieważ nie lubię tego typu ludzi w realnym życiu. Za to Nina urzeka swoją pozytywną postawą. Byłam ogromnie ciekawa co z tego zderzenia tak różnych osobowości wyczaruje nam autorka. Muszę przyznać, że się nie rozczarowała. Same sprawdźcie czy ta historia i was uwiedzie. NA dodatkowy plus zasługuje okładka, jej faktura nie pozwala odłożyć powieści na bok… Tylko by się ją głaskało i dotykało. A w komplecie mamy jeszcze śliczną zakładkę z głównymi bohaterami książki. Ja serdecznie Wam ją polecam!

Koszt okładkowy książki to 39,90 zł. Inne powieści tej autorki znajdziecie w mojej Biblioteczce. Ja uwielbiam twórczość Pani Kasi, ale to już zapewne wiecie 🙂 Dziękuję wydawnictwu i autorce za egzemplarz do recenzji.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

3 komentarze

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.