Vi Keeland znana już polskim czytelniczkom przychodzi z kolejnym romansem. Tym razem w powieści Nie dla mnie postanawia opowiedzieć o związku starszej kobiety i młodego mężczyzny. Zapraszam na recenzję.

Vi Keeland zbiera dużo dobrych recenzji wśród czytelniczek uwielbiających kobiecą literaturę, romanse czy wręcz erotyki. Książki takie z pewnością przynoszą odprężenie, chwile zapomnienia czy rozrywkę z rumieńcem na policzkach. Jako, że nie miałam okazji nic czytać tej autorki postanowiłam poznać jej twórczość. Tym razem w moje ręce trafiła powieść Nie dla mnie zamówiona z Taniejksiazki.pl.

Był idealny. Szkoda tylko, że nie dla mnie…

Tym razem Vi Keeland postanowiła opowiedzieć historię dojrzałej kobiety i młodego mężczyzny, których z jakiegoś powodu losy zostały połączone. Byłam bardzo ciekawa jak potoczy się ta historia.

Valentine dwa lata temu się rozwiodła. Niemal całe swoje dorosłe życie spędziła z byłym mężem, opiekując się domem i synem. Dopiero kiedy wypuszcza w świat swojego niemal dorosłego syna oraz rozstaje się definitywnie z mężem, zaczyna spełniać swoje marzenia. Szczególnie te, które tak łatwo chowała na później i na nigdy. Kiedy to emocje po zakończonej relacji opadły przyjaciółka zaczęła coraz intensywniej namawiać Val na powrót na “rynek” randek, spotkań i nowych relacji. Kobieta jednak na początku nie wierzy, że taka jak ona jeszcze ma szansę, szczególnie patrząc na kult młodości z jakim mamy do czynienia. Postanawia zatem zmierzyć się z portalem randkowym, na którym konto zakłada jej potajemnie koleżanka. To tam poznaje przemiłego mężczyzną, z którym na początku prowadzi tylko długi i bardzo miłe rozmowy… I tylko na tyle sobie pozwala, ponieważ on jest młody, dużo młodszy od niej. Niby lat się nie liczy, ale co na to inni?! Fordowi udaje się namówić ja nawet na spotkanie oko w oko. Cóż z tego wyniknie, czy to ma sens? Czy może jest tak jak wmawia sobie Val, że jest za stara dla mężczyzny?

Koszt okładkowy książki to 36,90 zł. Tę powieść dla kobiet oraz wiele innych znajdziecie w ofercie książek dla kobiet w popularnej księgarni internetowej.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

1 Comment

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.