Kiedy zbliża się lato, na horyzoncie pojawia się wizja leniwego urlopu zaczynam szukać książek, które mogą być świetną rozrywką. Jakiś czas temu pojawiła się na rynku wydawniczym seria Pink Book. Czy był to dobry pomysł na urlopowe lenistwo?

Mój urlop zbliża się wielkimi krokami. Jeszcze tylko miesiąc i będę mogła oddać się błogiemu lenistwu, odpocząć na własnych zasadach wśród przyrody. Wieczorami, jak zresztą cały niemal rok, sięgam po kolejne książki. Ale tym razem szukam lekkich, przyjemnych lektur obiecujących udaną rozrywkę i niewymagających jakiś głębszych przemyśleń. Dlatego zainteresowałam się jakiś czas temu nową serii romansów – Pink Book. A jako, że jakoś nie nie jestem pink byłam bardzo ciekawa co kryje ona w sobie…

KN Haner Wyższe sfery

KN Haner uwielbiam, jest jedną z liderek romansów w tym tych mafijnych. Zawsze czaruje bohaterami, powoduje wypieki na policzkach śmiałymi opisami scen. Tym razem autorka zaprosiła nas do Wyższych sfer.

Megan należy do nowojorskiej śmietanki towarzyskiej. Jednak pomimo wszechobecnego blichtru, władzy, pieniędzy i poczucia wyższości kobieta przeżywa kryzys. Nie wie co myśleć, co czuć, w którą stronę skierować swoje życie. Do tego jej ukochany traci w niewyjaśnionych okolicznościach majątek… Kiedy jednak Meg na nowo powierza mu swoje serce, z każdą kolejną sytuacją okazuje się, że brnie w większe błoto… Niestety odkrywa sekret za sekretem i coraz dobitniej przekonuje się, że najważniejsi mężczyźni w jej życiu to kłamcy przez duże K. Jak ma układać sobie życie, planować swoją przyszłość kiedy w taki sposób zostaje przebita bańka, w której do tej pory funkcjonowała?? Koszt okładkowy tej książki to 26,99 zł. Inne książki tej autorki, które miałam okazję Wam pokazać znajdziecie >>> TUTAJ

Edyta Folwarska Kochanka

Z Edytą Folwarską spotkałam się po raz pierwszy. Pióro ma lekkie, dobrze czyta się jej książkę. Jest lekka i przyjemna, z pewnością może stanowić przyjemną lekturę na letnie wieczory. Autorka zaprasza nas do życia Poli. Wydaje się być ona szczęśliwą kobietą, ma poukładane życie, idealnego męża i synka. Jednak jak to zawsze bywa ideały nie istnieją i zostaje to dość szybko i boleśnie zweryfikowane. Odkrywa, że mąż postanowił się bliżej poznać ze swoją sekretarką, z którą połączył go płomienny romans. To powoduje, że jej świat rozsypuje się na kawałki, a ona musi walczyć o powrót do normalności. W tym całym bagnie odnajduje pomocną dłoń pani Janiny, która jak przyszywana babcia przytula kobietę i pomaga jej wyjść na prostą. Czy kiedy już widzi światełko w tym tunelu może to być znak poukładania zniszczonej rzeczywistości? A może za rogiem czeka kolejna bomba??? Koszt okładkowy książki to 26,99 zł.

Seria Pink Book to zdecydowanie dobry pomysł dla tych, które kochają romanse i babskie książki. To lekka, niezobowiązująca rozrywka. Zdecydowanie z tych co przeczytasz bez zbędnej analizy. Ale takich książek zdecydowanie potrzebuję kiedy muszę odpocząć… No i pomysł na serię jest typowo kobiecy, utrzymany w jednej stylistyce choć utwory sprezentowały czytelniczkom różne autorki. Sięgacie po takie książki, których zadaniem jest po prostu rozrywka????

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.