(nie) rozsądne szepty to kolejna z nowości, która trafiła do mojej biblioteczki. Jej autorką jest Victoria Black. Po obietnicach złożonych czytelnikowi przez wydawcę byłam bardzo ciekawa jak potoczy się ta czytelnicza przygoda.

Ostatnio swoją premierę miała powieść (nie) rozsądne szepty, którą napisała Victoria Black. To kolejna z nowości na moich półkach. I kolejna, którą pochłonęłam niemal w jeden weekend. To ostatnio mnie chyba prześladuje, ponieważ w tej chwili mam więcej powieści do zrecenzowania niż do przeczytania 🙂 Ale zapraszam do wspólnej lektury.

(nie) rozsądne szepty

Od jakiegoś czasu mam okazję gościć na łamach bloga, ale i w swojej biblioteczce książki wydane przez Waspos. Tym razem wędrujemy do Ameryki. Niemal wszystko dzieje się z perspektywy głównej bohaterki – Rosemary Brandon. Jest to młoda kobieta, która właśnie ma skończyć położnictwo i odbywa praktyki w miejscowym szpitalu. Wiedzie całkiem poukładane życie, ma stałego partnera, mieszkanie i perspektywę stałej pracy. Jej mężczyzna – Ryan jest pilotem. Wszystko było pięknie. Na jednym z dyżurów Rosemary zszywa rozciętą rękę pijanego i przystawiającego się do niej w grubiański sposób mężczyzny. Po wytrzeźwieniu Logan Hill podejmuje próbę zadośćuczynienia, co okazuje się niełatwym zadaniem. Ale on jest bardzo zdeterminowany w osiągnięciu celu. Zagadkowe okazuje się to, że Logan zna partnera Rosemary Ryana.

victoria black, (nie) rozsądne szepty, powieść, powieść dla kobiet, waspos, nowości wydawnicze

Nagle cały układ sił w powieści się zmienia. Kobieta zaczyna pytać siebie samą czy będąc tyle lat z jednym mężczyzną nie powinna marzyć o wspólnej rodzinie, ślubie i dziecku? Co było nie tak??? Ryan zaczyna pokazywać swoją prawdziwą twarz, jest agresywny, zaczyna swoją partnerkę traktować niczym własność albo psa… Czyżby jednak coś było z nim nie tak? Z Loganem umawiają się tylko na przyjaźń… Ale każde spotkanie, każda rozmowa zaczęła umacniać ich relację, ale i udowadniać że ta przyjaźń może się nie udać. Jak dalej się to wszystko rozwinie, która relacja przetrwa a która nie? Co spotka dziewczynę?

Książka czyta się szybko, praktycznie w jeden weekend. Fabuła jest ciekawa, z dużym zainteresowaniem obserwowałam rozwijające się relacje. Zaintrygował mnie również wątek znajomości z przeszłości pomiędzy Ryanem a Loganem. Ta powieść to była miła czytelnicza przygoda. Koszt okładkowy książki to 39,90 zł i jest do kupienia u wydawcy. Polecam!

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

6 komentarzy

  1. Mam wrażenie, że teraz, kiedy jesteśmy zamknięci w domach z powodu pandemii, takie przygody czytelniczej wielu osobom pomagają wytrwać, krążą wokół przyjemnych ciepłych myśli.

  2. Pobyt w domu sprzyja czytaniu, więc ja choć zawsze czytałam dużo i dużo książek kupowałam, teraz czytam jeszcze więcej:)

  3. Zgadzam się z Izą . Czytanie książek to dobre lekarstwo na prawie wszystkie pandemiczne smutki.

  4. Ech takie przygody życia to już mam za sobą, ale pewnie wiele młodych czytelniczek chętnie przeczyta tę książkę 🙂

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.