Seria Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham już od jakiegoś czasu gości na rynku wydawniczym. Powstał nawet serial animowany dla dzieci na ich podstawie. Tym razem trafiły do nas 2 książeczki: Zima i Wiosna. Byłam ciekawa jak odbiorą ją moi synowie.

Serię książeczek dla dzieci Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham znają chyba niemal wszyscy rodzice. Od jakiegoś czasu gości na rynku wydawniczym. Pojawił się też serial animowany na podstawie tych opowiadań. Kreskówkę synowie bardzo polubili, ale wersji książkowej do tej pory nie mieliśmy okazji gościć w naszej Biblioteczce aż do teraz. Ostatnio trafiły do niej 2 części: Zima i Wiosna. Zapraszam na ich recnezję.

Zima i Wiosna

jak bardzo cię kocham, nawet nie wiesz, zima, wiosna, harperkids, książki dla dzieci

Autorem serii jest Sam McBratney. Ostatnio twórca Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham stworzył cztery nowe książeczki opisujące przygody Małego Brązowego Zajączka oraz jego taty – Dużego Brązowego Zająca. Powstały zatem: Wiosna, Lato, Jesień i Zima. Są to zgrabne, pięknie wydane książeczki, którymi można się zachwycać choćby tylko je wertując. Kolorowe ilustracje Anity Jeram dodatkowo przykuwają wzrok i angażują jeszcze mocniej w przygody zwierząt.

jak bardzo cię kocham, nawet nie wiesz, zima, wiosna, harperkids, książki dla dzieci

W Zimie mamy okazję towarzyszyć zającom w zabawach w śniegu. Mały Zajączek, tak jak każde dziecko kocha bawić się w białym puchu, odkrywać świat, poznawać rządzące nim reguły. Jego tata zaś dzielnie stara się dotrzymać kroku synowi i aktywnie uczestniczyć w zabawach malucha. Wiosną Zajączek może podziwiać magiczny proces budzenia się przyrody do życia po zimie. Podziwia kwitnienie kwiatów. Sam jak się okazuje również na wiosnę rośnie i się zmienia.

Oprócz pięknego wydania otrzymujemy dość krótki, ale treściwy, mądry tekst. W sam raz na czytanie przed snem. Z chęcią sięgniemy po kolejne odsłony przygód Zajączka i jego taty. Koszt okładkowy książeczek to 24,99 zł za część. Można je nabyć np. u Wydawcy. Dziękuję HarperKids za egzemplarze do recenzji.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

1 Comment

  1. Coraz więcej tych serii. Dobrze, że rodzice mają w czym wybierać. Ja rodzicem nie jestem, więc o niej nie słyszałam.
    PS. Masz chyba mały błąd. Powinno być na jej podstawie skoro mowa o serii chyba, że coś źle rozumiem o tutaj : Powstał nawet serial animowany dla dzieci na ich podstawie.

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.