Dominika Smoleń zaprasza nas tym razem do świata mafii w najnowszej powieści. Gangsterska gra okazuje się nie być sztampowym potraktowaniem takiej tematyki. Zresztą zobaczcie 🙂

Gangsterska gra to najnowsza powieść polskiej autorki Dominiki Smoleń. Tym razem zabiera nas do świata mafijnego, obiecując okraszony scenami erotycznymi romans. Co to w rzeczywistości zastałam na stronach książki było zaskakujące. Zapraszam na recenzję.

Gangsterskie klimaty

Najnowsza powieść Dominiki Smoleń zaprasza nas do mafijnego półświatka, tej mroczniejszej strony naszej codzienności. Maksymilian to młody mężczyzna, który został wychowany na następcę mafijnego bossa. Od dawna prowadzi rodzinne interesy, dogląda klubów, pilnuje siatki sprzedawców narkotyków i ucina zakusy innych grup mafijnych. Do tego, aby scalić wpływy dwóch rodzin zaplanowano dla niego Jasminę na małżonkę. Kobieta jest piękna, zadbana, wygląda na milion dolarów. Kto by o takiej nie marzył, szczególnie, że zgodnie ze zwyczajem musiała być czysta aż do ślubu. Cóż chcieć więcej? Pewnego wieczoru Maks zauważa w swoim barze nową barmankę Erikę. Prosi swoich podwładnych, aby dziewczyna pojawiła się w jego biurze, ponieważ liczył na to iż tak jak każda wcześniej ulegnie mu i da upust jego rządzom. No cóż nic bardziej mylnego, ponieważ ta autorka erotyków i posiadaczka ciętego języka nie zamierzała być bezwolną zabaweczką. A to oczywiście przyciąga go bardziej niż uległość i spełnianie życzeń. Nie potrafi sobie jej odpuścić, choć termin ślub nieubłaganie się zbliża. Na domiar złego Erika zostaje wciągnięta w świat przestępczy biorąc, nie do końca świadomie, udział w odparciu Rosjan chcących przejąć wpływy Maksa na tym terenie. Jak to się wszystko potoczy? Czy ta relacja nie zniszczy samej Eriki?

Książka Gangsterska gra przeczytana bardzo szybko, gwarantuje świetną zabawę. Polubiłam tą narrację i byłam bardzo ciekawa zakończenia tej opowieści. Ale to co zaserwowała mi autorka rozłożyło mnie na łopatki. Mogłam się spodziewać wszystkiego, każdego rozwinięcia, ale tego…. Tego nie przewidziałam, przeczytałam i pytam że jak, że co?! Sami zobaczcie co sprezentowała Dominika na koniec 🙂

Koszt okładkowy książki to 38,90 zł. Dziękuję za egzemplarz Wydawnictwu WasPos oraz autorce. Inne powieści Dominiki Smoleń miałam okazję recenzować >> TUTAJ.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

3 komentarze

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.