Jazda po mieście staje się coraz trudniejsza z uwagi na rosnące korki, a także problemy związane z ekologią. Poza tym zakup samochodu to wciąż wydatek, na który nie każdy może sobie pozwolić. Nawet jeśli rozważa wzięcie kredytu, czy skorzystanie z leasingu. Alternatywą na miarę naszych czasów jest elektryczny rower miejski.

Jazda po mieście staje się coraz trudniejsza z uwagi na rosnące korki, a także problemy związane z ekologią. Poza tym zakup samochodu to wciąż wydatek, na który nie każdy może sobie pozwolić. Nawet jeśli rozważa wzięcie kredytu, czy skorzystanie z leasingu. Alternatywą na miarę naszych czasów jest rower elektryczny miejski. Wybierając dobry model, można jeździć nim praktycznie codziennie i w dowolne miejsce. Dlaczego Muvike jest jednym z tych producentów rowerów elektrycznych, którego ofertę warto rozważyć? Czym się wyróżnia rower Muvike City?

Muvike – marka rowerów elektrycznych inna niż wszystkie

Nazwa firmy Muvike wzięła się z połączenia dwóch angielskich wyrazów, czyli Move i Bike. Czym się wyróżnia na tle konkurencji – przede wszystkim oferuje rowery miejskie z napędem elektrycznym, które mają stylowy design, a jednocześnie wyjątkowo prostą formę. Takie zestawienie sprawia, że jazda rowerami tej marki jest wyjątkowo komfortowa. I to niezależnie od tego, czy jeżdżą na nich kobiety, czy mężczyźni. Rower Muvike jest bowiem modelem typu unisex, przeznaczonym dla każdego.

Rower elektryczny do miasta i poza miasto – to musi być Muvike

Inną charakterystyczną cechą rowerów tej marki jest doskonałe przystosowanie jednośladów do jazdy po mieście, jak i poza nim. Już w czasie pierwszej jazdy można stwierdzić, że jest to rower uniwersalny pod tym względem – łatwo pokonuje się nim dystans, jadąc po dowolnej nawierzchni. Można bez obaw dojechać w wybrane miejsce i wrócić z powrotem, ponieważ rowery te przejadą wiele kilometrów na jednym ładowaniu.

Wszystko dzięki wysokiej klasy komponentom, z jakich są wykonane i, co ważne, np. za model Muvike City nie zapłaci się majątku. Rower elektryczny do miasta i poza miasto to podwójna oszczędność. Z jednej strony model Muvike już sam w sobie jest atrakcyjny pod względem ceny. Z drugiej zaś nie trzeba kupować następnego jednośladu, by móc wybrać się na wycieczkę rowerową poza miasto. Mówi się, że jeśli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego, ale z rowerem Muvike City jest zupełnie inaczej.

Muvike – marka rowerów elektrycznych „szytych na miarę”

Z każdym sezonem oczekiwania klientów się nieco zmieniają, więc rosną wymagania na przykład względem wytrzymałości akumulatora, a obniżają się jeśli chodzi o dostępną liczbę przerzutek. Wszystko z uwagi na rosnące potrzeby bycia i życia w duchu eko. Problemy klimatyczne dotykają nas wszystkich, a zanieczyszczenie powietrza nie jest wymysłem i pustym zbiorem statystyk. Wystarczy tylko przyjrzeć się swoim najbliższym – z pewnością w rodzinie znajdzie się ktoś, kto ma trudności z oddychaniem albo dla kogo rosnące temperatury stają się prawdziwym utrapieniem.

Kupując natomiast rower Muvike, można w znacznym stopniu przyczynić się do obniżenia ilości smogu i spalin w powietrzu. Zgodnie z informacjami na temat pochodzenia zanieczyszczeń znajdujących się w atmosferze, w czołówce znajdują się te generowane przez środki transportu, tj. samochody i samoloty. Zamieniając „cztery kółka” na dwa, udaje się zredukować emisję szkodliwych związków, które wdychają wszyscy, niezależnie od tego, czy jeżdżą środkami komunikacji, które je generują, czy nie.

Dlaczego rowery miejskie z napędem elektrycznym Muvike City?

Lekkie rowery elektryczne Muvike City

Rowery miejskie z napędem elektrycznym Muvike City – przy wszystkich wyżej wymienionych walorach jednośladów tego producenta, zaletą jest też ich lekkość. Udało się osiągnąć taki efekt poprzez zastosowanie aluminium zamiast stali w głównych elementach konstrukcji. Z aluminium w Muvike City jest wykonana rama i obręcze na koła. Wszystko to sprawia, że z całym swoim osprzętem jednoślad ten osiąga wagę 24 kilogramów. Dzięki temu jest w stanie komfortowo przewieźć każdą osobę ważącą do 120 kilogramów.

elektryczny rower miejski, rower miejski, ekologia, czas wspólny

Muvike City deklasuje konkurencję 14 przerzutkami

Rower elektryczny Muvike City to jednoślad do zadań specjalnych. Wystarczy tylko przyjrzeć się liczbie przerzutek, z których można skorzystać. Sumując biegi, które zapewnia SHIMANO TOURNEY jest ich aż 14 (7 z tyłu i 7 z przodu). Tak duża liczba przerzutek umożliwia idealne dopasowanie roweru do nawierzchni, po jakiej rowerzyście przyjdzie jechać. Czy są wzniesienia, nierówności, czy droga jest asfaltowa, czy nieutwardzona – wystarczy zmienić bieg i od razu komfort z jazdy jest wyższy.

Przyczepność Muvike City jest nie do podważenia

Jednak na przerzutkach się nie kończy. Najczęściej rower elektryczny miejski jest wyposażony w jeden amortyzator, ale nie Muvike City. W tym przypadku można liczyć na aż dwa – po jednym z przodu i z tyłu. Dzięki temu jednoślad bardzo mocno „trzyma się” nawierzchni. Nawet wtedy, gdy z większą prędkością model ten pokonuje różnego rodzaju przeszkody, na przykład krawężniki. Dodatkową zaletą, którą można powiązać z dobrą przyczepnością, są koła o średnicy 28 cali. Ich wielkość również wpływa na wygodę podczas jazdy na różnych podłożach.

Decydując się na rower elektryczny do miasta i poza miasto, warto rozważyć wybór Muvike City, jak i całą ofertę tego producenta. Bardzo łatwo uda się wybrać jednoślad, który w pełni sprosta oczekiwaniom współczesnego pasjonata jazdy na rowerze.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

2 komentarze

  1. Rower musi zmuszać do wysiłku :), Chociaż widzę, że ludzie wymyślają coraz więcej wynalazków by się nie przemęczać

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.