Już w okolicach walentynek ukazała się najnowsza powieść dla kobiet, której autorką jest Monika Magoska-Suchar. Jeszcze jak dobrze pamiętam nie miałam okazji poznać pióra tej autorki. Z ciekawością sięgnęłam po tę książkę dla kobiet. Co zaserwował mi Więzień namiętności?

Przez to, że znów chcąc nie chcąc spędzam więcej czasu w domu zajmując się synami mogę wreszcie opisać wszystkie ostatnio przeczytane książki. Niestety nazbierało ich się już trochę, więc nie przedłużając zapraszam na pierwszą z recenzji. Dziś chciałam Wam pokazać nowość w mojej Biblioteczce, a mianowicie powieść Więzień namiętności, której autorką jest Monika Magoska-Suchar.

Powieść Więzień namiętności

Jeszcze nie miałam, o ile dobrze pamiętam w mojej Biblioteczce książek tej polskiej autorki. Tym bardziej z dużą ciekawością sięgnęłam po ten egzemplarz.

Bohaterami powieści są Thomas oraz Ella. Mężczyzna ponad 30 letni jest doświadczonym w swojej pracy agentem, działał wiele razy na zlecenie prominentnych ludzi oraz rządów. Niestety ostatnia akcja obnażyła skłonności pedofilskie jednego z ministrów rządu w Polsce. Thomas sam wymierzył sprawiedliwość zabijając mężczyznę, za co został osądzony i umieszczony na 25 lat w więzieniu. To mógłby być jego koniec. Jednak były pracodawca Krzykowski postanowił go z niego wyciągnąć i zlecić kolejne zadanie, oczywiście w zamian za ułaskawienie. Celem był Bernard Dembowsky, prominentny, bogaty, wpływowy przedsiębiorca, który lubił sterować rzeczywistością w Polsce z tylnego siedzenia. Agent miała pod przykrywką wkręcić się na posadę ochroniarza córki Bernarda – Elly. Dzięki temu miał zdobyć obciążające i dyskredytujące jej ojca dokumenty oraz zdjęcia. Krzykowski miał jakiś strasznie wielki powód, aby biznesmena usunąć z życia polityczno-finansowego w Polsce. Jednak niespodziewanie dla samego siebie, ochroniarz odkrywa, że jego pracodawczyni staje mu się coraz bliższa, co doprowadza do romansu między nimi. Z każdym dialogiem, ruchem, zerknięciem tych dwoje zaczyna orbitować wokół siebie nawzajem. Tworzy się coś czego żadne z nich nie dopuszczało do siebie, czego się nie spodziewali i przed czym na początku się bronią. Czy w takim układzie ochroniarz wykona swoje zlecenie? Czy rodząca się relacja ma szansę na rozwój i happy end patrząc na to, iż narodziła się dzięki kłamstwu i manipulacji? Sami sprawdźcie jak to się ostatecznie rozegrało….

więzień namiętności, powieść, polska autorka, powieść dla kobiet, wydawnictwo jaguar, monika magoska-suchar, powieść dla dorosłych

Książkę polecam. Czytało się ją bardzo dobrze i szybko. Od razu niemal wciągnęła mnie ta historia. Ze śmiechem czytałam dialogi głównych bohaterów, przekomarzających się ze sobą i przez to wciągających czytelnika. Nie brakuje szybkich akcji, niebezpieczeństwa, świata bogatych i wpływowych oraz namiętności.

Koszt okładkowy książki to 39,90 zł i możecie ją nabyć na stronie Wydawnictwa Jaguar. Zerknijcie na ich stronę internetową, zupełnie nową, dopieszczoną i bardzo czytelną, która miała premierę ostatnio. Dziękuję za pięknie zapakowany egzemplarz do recenzji.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.