Mata edukacyjna to bardzo ważny przedmiot w wyprawce dla maluszka. Mata edukacyjna to świetny produkt pozwalający rozwijać umiejętności oraz motorykę u naszego dziecka. Warto sięgać po te najpełniej pobudzające zmysły malucha. Jeśli jeszcze nie masz fajnej maty dla dziecka, proponujemy wraz z Canpol Babies matę z serii Królestwo zwierząt.
Zapraszamy zatem do udziału w konkursie!!!
1. Konkurs trwa w terminie 14-28.06.2016.
2. Wyniki zostaną podane w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu. Laureatów wybierze komisja składająca się z naszej rodzinki.
3. Do wygrania jest 1 mata edukacyjna z serii Królestwo Zwierząt.
4. Sponsorem konkursu jest Canpol Babies.
5. Organizatorem konkursu jest blog Mama na Tropie. Organizuję konkursy, ponieważ kocham rozpieszczać moich czytelników i miło mi będzie jeśli polubicie mnie, zaobserwujecie bloga, zostaniecie z nami na dłużej!
6. Miło będzie, jeśli nie zatrzymacie wiadomości o konkursie tylko dla siebie i polubicie oraz udostępnicie plakat konkursowy z postu lub z naszego FB <<TUTAJ>>
7. Zadanie konkursowe!
Temat konkursu to Wyprawa do królestwa zwierząt. Prace konkursowe wykonane dowolną techniką od wierszy i opowiadań przez prace plastyczne po zdjęcia należy nadsyłać na adres: myszkakw@gmail.com. Zgłoszenie powinno zawierać oświadczenie: Oświadczam, iż posiadam pełnię praw do pracy konkursowej i nie narusza ona dóbr osobistych ani dobrego imienia osób trzecich. Wyrażam zgodę na opublikowanie pracy w galerii konkursowej na profilu FB bloga Mama na Tropie.
8. Wysyłką nagród zajmuje się Canpol Babies na terenie Polski.
9. Laureat powinien przesłać swoje imię i nazwisko, adres, numer telefonu oraz e-mail w celu wysyłki nagrody na adres organizatora konkursu w terminie do 7 dni od ogłoszenia wyników: myszkakw@gmail.com.
Milej zabawy!
A jeśli tak jak ja chciałabyś/chciałbyś móc organizować konkursy, w których Twoi czytelnicy będą mogli wygrywać fajne nagrody lub brać udział w testowaniu produktów firmy Canpol Babies zapraszam do dołączenia do programu Blogosfera <<TUTAJ>>.
canpol babies
*** WYNIKI *** WYNIKI *** WYNIKI ***
Bardzo dziękuję Wszystkim uczestnikom konkursu. Chciałabym nagrodzić Was wszystkich za piękne prace i duże zaangażowanie. Musiałam wybrać jedną pracę…
Laureatką została:
Agata Moryson
Pani Agato, gratuluję serdecznie i czekam na dane do wysyłki nagrody (imię, nazwisko, adres, telefon dla kuriera i adres e-mail).
Wszystkie osoby zapraszam do uważnego śledzenia naszego profilu, ponieważ kolejne konkursu już za chwilę!
Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

14 komentarzy

  • MamaNaTropie Reply

   My też już niestety mat nie potrzebujemy, a ta jest świetna

 1. MARZENA BARTOSZEK Reply

  bierzemy udział z małym Davidkiem, mata jest przesliczna , marzymy o niej z Davidkiem 🙂 Pozdrawiamy

 2. A czy forma gifu lub filmu też wchodzi w grę, jeśli forma dowolna? 🙂

  • MamaNaTropie Reply

   Oczywiście, proszę wtedy wrzucić filmik na FB swoje lub YouTube i podesłać mi link

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.