Spotkanie blogerek to dość specyficzny czas. Jest ich wiele każdego roku ale takie, którego jestem współorganizatorką jest tylko jedno w Szczecinie. Po raz drugi miałam zaszczyt wraz z Martą z bloga Kobietao gościć 15 blogerek w Szczecinie z całej Polski. A było to 14 maja 2016 roku.

spotkanie blogerek SzczecinSzczecin gościł 14 maja 2016 roku 15 wspaniałych blogerek. To było już drugie spotkanie blogerek, którego miałam zaszczyt być współorganizatorką. Matki na Dzikim Zachodzie spotkały się tym razem pod hasłem “Matka Natura”. Obecnie zauważalne jest to, iż ekologia w życiu jest coraz ważniejsza. Włączamy się w segregowanie surowców w naszych domach, uczymy dzieci poszanowania dla przyrody głównie swoim przykładem. Coraz bardziej świadomy konsument sięga zaś po kosmetyki czy jedzenie z najkrótszym składem, te ekologiczne i najbliższe naturze. W związku z tym chciałyśmy, aby nasze uczestniczki poznały naturalne produkty w bliskim naturze miejsce 🙂

Spotkanie blogerek – Szczecin

Organizatorki spotkania i właścicielki Zdrowej Przystani Uczestniczki spotkania blogerek SzczecinW Zdrowej Przystani w Szczecinie spotkało się 15 blogerek. Miejsce to powstało całkiem niedawno, bo w kwietniu tego roku i zrodziło się z pasji do zdrowia, ekologii i natury. Blogerki przyjechały z całej Polski. Po uroczystym powitaniu rozpoczęły się dermokonsultacje przeprowadzone przez firmę Sylveco.  Dzięki nim każda z dziewczyn mogła sprawdzić stan swojej cery, jej nawilżenie i dobrać najlepiej dopasowany do siebie produkt. Poznałyśmy też wszystkie 3 linii marki: dermokosmetyki Sylveco, kosmetyki na bazie lawendy Biolaven oraz naturalny Vianek. Zapachy zachwycały i uwodziły uczestniczki. Ja tak zakochałam się w zapachach kosmetyków z linii orzeźwiającej Vianek, iż zrobiłam spore zakupy po spotkaniu. Na koniec dermokonsultacji każda uczestniczka otrzymała prezent od marki w postaci zestawu kosmetyków Biolaven i próbek. Zgodnie z prośbami i uwagami po poprzednim spotkaniu postanowiłyśmy dać uczestniczkom odrobinę czasu wolnego, na pogaduchy, na poznanie miejsca, w którym się s;potkałyśmy. Choć atrakcji oczywiście nie brakowało. Nasze podniebienia zdrowymi przekąskami i napojami raczone były przez Zdrową Przystań nieustannie. Odbyła się również degustacja produktów marki Primavika, a po spotkaniu do uczestniczek dotarły smakowite paczuszki. Dziewczyny na spotkaniu blogerek miały okazję spróbować masła orzechowego bez soli i cukru, masła z nerkowców, hummusu oraz paprykarz wegetariański. Najszybciej zniknęło oczywiście masło orzechowe 🙂 Jeszcze przed obiadem odbyła się również licytacja. Tym razem zbierałyśmy pieniądze dla  potrzebującej mamy Agnieszki Jastrzębskiej. Dzięki wsparciu partnerów i hojności uczestniczek udało się w tym roku zebrać 610zł na rzecz Pani Agnieszki. Oczywiście nie puściłyśmy uczestniczek do domu głodnych. Obiad w wersji cateringowej przygotowało dla nas Studio Kulinarne Bataty. Smaki i zapachy rozchodziły się po miejscu spotkania dłuższą chwilę. Relacja ta nie powstała by bez fotografa, czyli Kamili z Zapsieni w sieci oraz rzecznika prasowego Karoliny z Małe i Duże Dziecięce Podróże.

Dermokonsulacje Sylveco

Spotkanie blogerek Szczecin

spotkanie blogerek SzczecinSpotkanie blogerek Szczecin

Spotkanie blogerek – Partnerzy

Partnerami, bez których nie mogło by się odbyć nasze spotkania byli: Zdrowa Przystań, Studio Kulinarne Bataty, Sylveco, Biolaven, Vianek, Esent, Frupp (Celiko), Zielona Tłocznia, Primavika, Wydawnictwo Debit, Galeria Paratissi, Arco Iris, MT WOOD. Patronami medialnymi byli: Radio Eska, Nasze Miasto.

Partnerzy spotkania

Wydawnictwo Debit Sylveco, Biolaven, Vianek Zielona Tłocznia Esent

Spotkanie blogerek – Uczestniczki

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

4 komentarze

 1. Kasiu spotkanie było świetne, dziękuje że mogłam być z Wami i mam nadzieję na kolejne 🙂

  • MamaNaTropie Reply

   No oczywiście Kasiu, tylko musimy trochę odpocząć po tej edycji

 2. Aga Kępa Reply

  Zazdroszcze Wam troche, fajnie, że tak umiecie się bawić, zorganizować i spotkać 🙂

  • MamaNaTropie Reply

   Aga to czas założyć bloga, aby później móc się wyrwać na ploty z dziewczynami kilka razy w roku 😉

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.