Robert Lewandowski najlepszy polski napastnik kilku ostatnich lat i jeden z głównych filarów narodowej reprezentacji. Ale jaka była jego droga na szczyt? Wygrane marzenia Roberta w książce Dariusza Tuzimka.

W domu mam czterech mężczyzn, zajadłych kibiców szykujących się już na nadchodzące święto futbolu. Jesteśmy spragnionymi sukcesu kibicami. Jednym z idoli naszego najstarszego syna jest kapitan naszej reprezentacji – Robert Lewandowski. Aby mógł poznać drogę do sukcesu swojego idola, dzięki współpracy z wydawnictwem Egmont mogliśmy podarować Jasiowi książkę o idolu.

Robert LewandowskiChyba nikomu w Polsce, a nawet na świecie nie trzeba przedstawiać naszego lidera reprezentacji. Szczególnie po tym jak zasłynął Robert Lewandowski urodził się 21 sierpnia 1988 roku w Warszawie. Niepozorny młody człowiek, dzięki wielkiej determinacji, jeszcze większej ilości pracy i wytrwałości wspiął się na szczyt swoich marzeń. A zaczynał przecież tak jak każdy młody chłopiec kopiąc piłkę po kątach blokowego podwórka czy zakamarków ogrodu. Obecnie cieszy się wielką miłością jako idol wielu tysięcy młodych Polaków. Syn z radością sięgnął więc po otrzymaną książkę.

Robert LewandowskiLewandowski – wygrane marzenia to książka autorstwa Dariusza Tuzimka. Książka ukazała się w ramach serii o sławnych piłkarzach. Dedykowana jest ona młodemu czytelnikowi w wieku 8-12 lat. W środku znajdziemy barwne zdjęcia pokazujące Roberta Lewandowskiego oraz jego otoczenie. Poznamy młodego człowieka z głową pełną marzeń i wielu celach w sercu. A poprzeczkę umiejącego stawiać sobie bardzo wysoko. Patrząc z perspektywy podwórkowego kopacza piłki szczyt do osiągnięcia postawiony sobie przez Roberta leżał gdzieś pomiędzy gwiazdami, blisko chmur. Choć cel był bardzo konkretny, być mistrzem, często w biegu codzienności mógł ginąć młodemu piłkarzowi z oczu. Nie brakowało na tej drodze zakrętów, problemów, kontuzji czy zwątpienia. W tej książce każdy młody fan piłki znajdzie wszystko co piękne, zainspiruje się wielkim idolem. Poczuje również, iż ten szczyt jest także w jego zasięgu, zainspiruje się do sięgania wyżej i wyżej. Dzięki zdjęciom, grafikom, zestawieniom oraz fajnemu tekstowi każdy fan pozna w pełni historię Roberta Lewandowskiego.

Robert LewandowskiRadość i fascynacja książką Lewandowski – wygrane marzenia autorstwa Dariusza Tuzimka mojego syna jest najlepszą rekomendacją dla tej publikacji. Książkę można kupić w cenie 29,99 zł w Egmoncie oraz dobrych księgarniach.

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

3 komentarze

  1. Ja niestety nie jestem fanem piłki nożnej. Wstyd się przyznać, ale Roberta kojarzę bardziej z portali plotkarskich, które co rusz rozwodzą się na temat jego życia prywatnego, niż jego boiskowych umiejętności. Choć wczoraj kątem oka oglądałem mecz! Wow, haha!

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.