Zestaw naczyń dla dzieci na początku naszej drogi Rodzica nie jest priorytetem ani nie leży w kręgu przemyśleń i pragnień. Jednak kiedy dziecko zbliża się do około pół roku musimy stawić czoło rozszerzaniu diety malucha. I wtedy poszukujemy idealnego talerza, idealnej miski i idealnych sztućców dla dziecka. A czy zestaw naczyń i sztućców Vulli żyrafka Sophie może być takim ideałem? Czy znacie żyrafkę Sophie?

DSC_0205Jako mama 3 urwisów kolokwialnie mówiąc, przerobiłam już wiele zestawów naczyń dla dzieci. Niestety wiele z nich nie przetrwało próby małych rączek, latających talerzy też już nie mamy wielu. Chłopaki w wieku niemal 2 i 4 lat bardzo chcą mieć swoje naczynia i swoje sztućce i jeść przy stole wraz z dorosłymi. Ostatnio zawitał w nasze progi zestaw naczyń i sztućców Vulli żyrafka Sophie  dzięki współpracy ze sklepem internetowym Feedo.pl i zachwycił naszych chłopców.

DSC_0189Zestaw naczyń i sztućców Vulli żyrafka Sophie przyszedł do nas w ładnym plastikowym pudełku, które z powodzeniem mogło być ofiarowane komuś w prezencie. Zastaw przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6mca. Składa się on z kubka, miski, talerza z wysokim rantem oraz widelca i łyżki. Wszystkie produkty utrzymane w pięknym designie. Są w kolorze kremowym, miętowymi kropkami. Żyrafka Sophie zdobi każdy z elementów, seria to żyrafka z motywem balonów. Zestaw jest wyprodukowany we Francji, na licencji żyrafki Sophie. Materiał, z którego są wykonane naczynia to melamina, a sztućce są stalowe z uchwytami z melaminy. Zestaw cieszy oko i rodzica i dziecka. Niestety należy pamiętać, że sama melamina jest dość kruchym materiałem i niestety podczas spotkania z podłogą czy dywanem może tego nie przetrwać. Pomimo jasnego koloru naczynia dzielnie stawiły czoła obiadowym burakom. Oczywiście można myć je również w zmywarce. Zestaw do kupienia w cenie 107,78zł w sklepie Feedo.pl. Jeśli chcecie zakupić większą wyprawkę dla waszego malucha, niezbędne gadżety w jego dalszym rozwoju lub jedzenie i pieluchy a nie macie czasu i siły wybrać się do odległego sklepu, polecamy zakupy internetowe właśnie w Feedo.pl.

DSC_0184DSC_0181DSC_0179Dziś również możemy kogoś z Was obdarować takim pięknym zestawem naczyń dla maluszka. Zapraszamy zatem wraz z Feedo.pl na konkurs! A zasady są proste:

Konkurs trwa w terminie 16.05-29.05.2016

Tematem konkursu jest “Pierwsza łyżeczka”.

Sponsorem konkursu jest sklep internetowy Feedo.pl, organizatorem blog Mama na Tropie.

Konkurs przeznaczony dla fanów sponsora oraz organizatora konkursu. Przez fana rozumie się osobę, która jest obserwatorem bloga lub/i polubiła profil Feedo.pl i Mama na Tropie na Facebook-u.

Obowiązkowo należy polubić i udostępnić plakat konkursowy <<TUTAJ>>

Zadaniem konkursowym jest zamieszczenie pod plakatem konkursowym <<TUTAJ>> zdjęcia obrazującego zmagania dziecka z pierwszym posiłkiem. Zamieszczenie zdjęcia w galerii konkursowej jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu konkursowego oraz posiadaniem przez uczestnika konkursu pełni praw do zdjęcia. Zdjęcia dzieci nagich lub rozebranych, wulgarne oraz naruszające dobre imię osoby na zdjęciu będą automatycznie usuwane z galerii konkursowej.

Laureatem zostanie 1 osoba, która wykona najciekawsze zdjęcie związane z tematem. Wybierze ją jury złożone z Matki Tropicielki, Męża Tropiciela i Jasia 🙂

Sponsor konkursu odpowiada za przesyłkę nagrody na terenie Polski.

Wyniki zostaną podane w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu, w tym poście. Na dane laureata czekamy 7 dni od ogłoszenia wyników konkursu. Dane należy przesłać na e-mail: myszkakw@gmail.com lub w wiadomości priv na Facebook-u.

Przy wystąpieniu jakichkolwiek problemów z dodawaniem zdjęć konkursowych czy spełnieniem innych warunków konkursu prosimy o kontakt z jego organizatorem.

Życzymy wszystkim uczestnikom powodzenia!

 ***  WYNIKI *** WYNIKI *** WYNIKI ***

Moi drodzy czytelnicy! Chciałam Wam podziękować, że tak chętnie wzięliście udział w naszym konkursie. Debatowaliśmy długo, zajadle. Ostatecznie to głos naszego 4 latka pozwolił nam rozwiązać nasz spór. I tak oto mina synka Pani Magdaleny Pawlik rozbawiła nas najbardziej 🙂 Okazała się być zwycięską!

Na dane do przesyłki czekam pod adresem e-mail: myszkakw@gmail.com lub w wiadomości priv na FB.

A wszystkie pozostałe osoby zapraszam na dwa nowe konkursy, które już goszczą na blogu!

Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

14 komentarzy

  • MamaNaTropie Reply

   Dziękuję, a żyrafka rzeczywiście cudna

  • MamaNaTropie Reply

   Oj tak, a w rzeczywistości jeszcze ładniejszy

 1. MARZENA BARTOSZEK Reply

  Walczymy z małym Davidkiem o ten cudny zestaw, bardzo nam się podoba…i marzymy aby go wygrać. Pozdrawiamy i buziaczki przesyłamy 🙂

 2. Marlena Pietkiewcz Reply

  Córcia już od dawna je samodzielnie, ale do dziś pamiętam jej pierwsze próby samodzielnego jedzenia. 🙂 Bardzo bym chciała wygrać dla niej ten piękny zestaw, więc z przyjemnością biorę udział. 🙂

 3. My tez walczymy bo nagroda bardzo fajna i przydatna na nasze wojaże 🙂 pozdrawiamy .. Pati od tortu ;-D

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.