Kochami kiedy nasze dziecko jest otoczone pięknymi przedmiotami. Lubimy aby było kolorowo i dzięki temu pobudzało naszą pociechę do zdobywania kolejnych szczytów rozwojowych. Dziś każda mama i każdy tato może zdobyć właśnie taki bardzo kolorowy zestaw od Canpol Babies dla dziecka. Zestaw z serii Kolorowy Ocean składa się z:
* pluszowej zabawki do wózka/łóżeczka
* pluszowej spirali edukacyjnej
* karuzeli nad łóżeczko
Zapraszamy zatem do udziału!!!
1. Konkurs trwa w terminie 17-31.03.2016.
2. Wyniki zostaną podane w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu. Laureatów wybierze komisja składająca się z naszej rodzinki.
3. Do wygrania jest 1 zestaw z plakatu konkursowego.
4. Sponsorem konkursu jest Canpol Babies.
5. Organizatorem konkursu jest blog Mama na Tropie. Organizuję konkursy ponieważ kocham rozpieszczać moich czytelników i miło mi będzie jeśli polubicie mnie, zaobserwujecie bloga, zostaniecie z nami na dłużej!
6. Miło będzie jeśli nie zatrzymacie wiadomości o konkursie tylko dla siebie i polubicie oraz udostępnicie plakat konkursowy z postu lub z naszego FB <<TUTAJ>>
7. Zadanie konkursowe!
Temat konkursu to “Kolory mojego macierzyństwa”. Prace konkursowe wykonane dowolną techniką od wierszy i opowiadań przez prace plastyczne po zdjęcia należy nadsyłać na adres: myszkakw@gmail.com. Zgłoszenie powinno zawierać oświadczenie: Oświadczam, iż posiadam pełnię praw do pracy konkursowej i nie narusza ona dóbr osobistych ani dobrego imienia osób trzecich. Wyrażam zgodę na opublikowanie pracy w galerii konkursowej na profilu FB bloga Mama na Tropie.
8. Wysyłką nagród zajmuje się Canpol Babies na terenie Polski.
9. Laureat powinien przesłać swoje imię i nazwisko, adres, numer telefonu oraz e-mail w celu wysyłki nagrody na adres organizatora konkursu w terminie do 7 dni od ogłoszenia wyników: myszkakw@gmail.com.
Milej zabawy!
A jeśli tak jak ja chciałabyś/chciałbyś móc organizować konkursy, w których Twoi czytelnicy będą mogli wygrywać fajne nagrody lub brać udział w testowaniu produktów firmy Canpol Babies zapraszam do dołączenia do programu Blogosfera <<TUTAJ>>.
blogosfera
*** WYNIKI *** WYNIKI *** WYNIKI ***
Dziękuję Wszystkim za udział, tak liczne i jak zawsze kreatywne prace!
Zwycięzca jednak mógł być tylko jeden:
Pani Agata Baik!
Bardzo proszę o przesłanie danych: swoje imię i nazwisko, adres, numer telefonu oraz e-mail w celu wysyłki nagrody na adres organizatora konkursu w terminie do 7 dni od ogłoszenia wyników: myszkakw@gmail.com.
Author

Mam na imię Kasia. Miło mi gościć Cię na moim blogu. Znajdziesz tutaj świat malowany rękami bliźniaków, dłońmi rodziny wielodzietnej złożonej z 5 osób, aromatem smacznej kuchni, ułatwieniami gadżetów czy szminką ust matki-kobiety. Zostaw komentarz, udostępniaj, polecaj dalej lub pisz wiadomości - czekam :-)

1 Comment

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.