A jaki prezent na walentynki dla niej, ostatnio jestem pytana przez Was! Pisałam o Walentynkach i prezentach dla Niego <<TUTAJ>>. Wiele z Was mówiło, że warto aby prezent był jakoby wspólny, przydatny, a nie zbierający kurz na półce bibelot. Dostałam też prośby o przygotowanie podobnego zestawienia prezentów Walentynkowych dla Niej. Jako, że uwielbiam moich czytelników postanowiłam pochylić się też nad tym problemem i pomóc Wam, moje Panie w zainspirowaniu Waszych partnerów życiowych.

1. Prezenty dla zakochanej w książkach.

Jeśli Pani Twojego serca jest zapaloną czytelniczką nie tylko tego bloga warto pomyśleć o kilku gadżetach, które ją w tej pasji wspomogą. Bo przecież nie chcesz, aby ten piętrzący się przy łóżku stos książek zabił któreś z Was przy mocniejszych ruchach w łóżku. Tutaj wspomoże nas ciekawa, designerska podpórka, która nie tylko podtrzyma stos ale i ozdobi pomieszczenie co kobiety kochają. Nie chcesz też, aby oślepła wczytując z lubością kolejne wersety ze stronic, kup jej fajną lampę która dobrze rozświetli jej kącik czytelniczy. Warto też zaopatrzyć ją w ciepły koc, który utuli ją wieczorami przy książce tak dobrze jak Twoje gorące ramiona oraz zgrabny kubek termiczny na parującą nocą, aromatyczną herbatę. Wszystkie te gadżety do dostania np. w sklepie https://www.bellodecor.com.pl/.
Prezenty walentynkowe dla Niej

2. Zapracowana mama.

Zapracowana mama to biega od rana, za dzieckiem do dziecka i z nim. To taka kobieta, która wiecznie nie ma czasu dla siebie samej, szkoda jej go, bo w domu tyle do zrobienia. A kiedy już może usiąść po całym dniu gonienia zasypia zmożona snem. Warto więc będąc drugą połową takiej młodej mamy, choć w tym dniu zadbać o nią odrobinę. Z czego by się ucieszyła? Pewnie z całego dnia spokoju, kiedy to może zrobić co chce ponieważ dziećmi zajmuje się ktoś inny. Potrzebny jej relaks, odrobina luzu więc warto pomyśleć o masażu, o SPA i całkowitej pielęgnacji podczas której może nawet uśnie odprężona. A może piękny bukiet kwiatów i ulubione danie na kolację? Drogi partnerze zrób po prostu coś co sprawi, że znów poczuje się wspaniałą kobietą, którą była przed zostaniem matką.
SPA, masaż

3. Sportsmenka

Za taką to na co dzień ciężko nadążyć. Świat zdobywa z każdym krokiem, ćwiczy, walczy o siebie, o sprawność, o przysłowiowy sześciopak na swoim brzuchu. A ty facecie, no cóż podziwiasz ją, jej siłę i moc! Więc co moze być najlepszym prezentem na walentynki dla takiej kobiety? Kolacja może być nieudana, bo przecież na diecie jest od wieczoru do rana. Ale i jej odprężenia chwila, by się przydała w SPA czy masażu całego ciała. A może jakiś fajny gadżet do ćwiczeń by ją ucieszył? Fajne buty, bo stare zbiegane, koszulka dobrze leżąca bo figura się wciąż zmienia… Lista tu może być naprawdę długa, ale najlepszym co Ci się uda, drogi sportsmenki partnerze do wzięcie się za siebie. Pokaż jej, że Ty również dla niej się starasz wyglądać co dnia jak atleta.
Bieganie

Kobiety są różne i style ich życia odmienne. Najlepszy prezent na walentynki dla niej to poświęcanie jej czasu, odrobina uwagi. Walentynki to fajna okazji, którą możemy celebrować bądź nie, ale nie zapominajmy o tym, że może warto aby takie celebracje i prezenty walentynkowe dla Niej czy Niego pojawiały się każdego dnia.

8 komentarzy

  1. Dla mnie chyba najlepszym prezentem (poza tym wspólnym wypadem w jakieś fajne miejsce, o którym już wcześniej pisałam) byłaby po prostu książka – a najlepiej całe mnóstwo różnych książek 🙂 Tylko fajnie, dyby Mąż po prostu zabrał mnie do księgarni i pozwolił wybierać, bo jemu raczej ciężko byłoby w mój czytelniczy gust utrafić 😉

    • Oj ja książki też mogę przygarniać w każdej ilości. A mam kilka takich upatrzonych i trochę szkoda mi pieniędzy aby kupić sobie samej.

  2. masaż to chyba dla każdej kobiety prezent idealny… chociaż nie powiem – ja najchętniej chciałabym masaż i książkę – bo jestem prawdziwym molem książkowym 🙂

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.