Zabawek obecnie na rynku mamy bardzo wiele. Począwszy od drewnianych, szczególnie dedykowanych eko-rodzicom, przez nie zawsze udane plastikowe czasoumilacze aż po w pełni interaktywne. Czy warto dochodzić wyższości jednych nad pozostałymi? Chyba moglibyśmy ten spór toczyć do końca świata, a już na pewno do najbliższych świat. Jednak zabawki interaktywne bywają wielki wybawieniem dla zmęczonego rodzica. Szczególnie przydają się gdy rodzic, wracający z pracy chce wziąć choć łyk kawy przed spędzeniem całego wieczoru ze swym ukochanym dzieckiem. Zabawki interaktywne również pozwalają na dodatkową, często dość kompleksową stymulację rozwoju naszej pociechy. Zabawki takie mogą stanowić bardzo dobrą pomoc dla rodziców w zabawach. Chciałam Wam zatem pokazać ciekawe zestawienie, które może być dla Was inspiracją w nadchodzących zakupach na Mikołajki czy pod choinkę. Zapraszam!

1. E-edu zwierzaki przedszkolaki.
My wybraliśmy z tej serii Misia edukacyjnego chłopczyka. Byłam bardzo ciekawa jak wypadnie na tle bardzo podobnej zabawki innej firmy. Misio jest na tyle lekki i poręczny, że zabawa z nim nie sprawia moim półtorarocznym bliźniakom żadnego problemu. Maluchy mają wiele miejsc do uaktywniania misia: łatki, stopy, brzuszek, serduszko i ucho. Sam głos zabawki jest bardzo delikatny, przyjemny i niezbyt głośny – co dla mnie jako rodzica jest bardzo istotne. Pluszak chodzi na 3 baterie AA. Jest miły dla oka i bardzo pluszowy. Chłopaki kochają go przytulać i spać z nim w łóżku. Jego cena to 79,99zł i jest do kupienia <<TUTAJ>>.

2. AniMagic Interaktywne zwierzaki.
Nie możesz sobie pozwolić jako rodzić na to aby dziecko miało swojego pupila. Wiadomo, jest ciężko, później to my musimy się nimi zajmować, a czasu coraz mniej 🙁 Mamy tu całkiem fajne rozwiązanie tego naszego problemu. Możemy dziecku sprawić kotka, pieska czy królika, który nie będzie wymagał naszej ogromnej uwagi i oporządzania, a dziecko nauczy się odpowiedzialności za pupila. Zresztą sami zobaczcie, zapraszam na naszą recenzję <<TUTAJ>>.
Koszt takiej zabawki to 126,00 – 44,90zł i do kupienia <<TUTAJ>>.

3. Klocki Natalia.
Mój syn kocha wszelkiego rodzaju klocki i ma ich w domu wiele rodzai. Jednak te zestawy pomimo tego, iż z dominacją koloru różowego nie wahałabym się mu kupić. Są fajnie wykonane. Cała kolekcja ma wiele zestawów, a więc i sporą rozpiętość cenową od 76zł do 5zł. A co najważniejsze, w pełni pasują do posiadanych przez nas już zestawów klocków Lego, które nie ukrywam do tanich nie należą! Do kupienia <<TUTAJ>>. My się poważnie nad nimi zastanawiamy!
4. Lalka Natalia ze smartfonem.
To jest dla nas zupełna nowość. Dzieci teraz są bardzo zinformatyzowane i zazwyczaj dużo bieglejsze w posługiwaniu się nowinkami technicznymi od nas, ich rodziców. Lalka jest spora, bo aż ma 41cm. A dołączony smartfon pozwala nam w pełni wykorzystywać wszystkie funkcje zabawki: w tym 2 języki, liczenie, zna litery oraz nazwy miesięcy. Dodatkowo lalka sama chodzi co sprawia iż jest świetną towarzyszką zabaw. Do kupienia w cenie ok. 129zł <<TUTAJ>>.

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.