Kolorowa kąpiel to marzenie każdego maluszka, kochającego wieczorny rytuał. Przecież maluchy uwielbiają chlapać się w wanience czy wannie, najlepiej godzinami, w pianie i otoczone swoimi zabawkami. Dzięki współpracy z Canpol Babies mogę obdarować tym razem aż 2 osoby. Do zgarnięcia są zatem 2 zestawy składające się z 3 zabawek z serii Kolorowy Ocean. Nie przedłużając zapraszam zatem do zabawy!

Zasady:

1. Konkurs trwa w terminie 11.10-25.10.2015
2. Wyniki zostaną ogłoszone w tym poście konkursowym do 3 dni od zakończenia konkursu
3. Organizatorem jest Mama na Tropie, a sponsorem Canpol Babies
4. Do wygrania są zabawki z serii Kolorowy Ocean – 2 zestawy.
5. Laureatami konkursu zostaną 2 osoby – jedną wybierze jury w składzie Mamy na Tropie, Jasia i szanownego małżonka, drugą nagrodę przyznacie Wy, czytelnicy i obserwatorzy dając w galerii konkursowej “like” pod ulubionym zdjęciem.
6. Laureaci mają tydzień na podanie swoich danych poprzez wiadomość na FB Mama na Tropie lub na e-mail myszkakw@gmail.com
7. Wysyłka tylko na terenie Polski, odpowiada za nią sponsor.
8. Zadaniem jest umieszczenie w komentarzu pod plakatem konkursowym umieszczonym na profilu FB Mama na Tropie <<TUTAJ>> zdjęcia, rysunku, pracy konkursowej w dowolnej technice na temat KOLOROWA KĄPIEL. Pokażcie jak bawicie się w kąpieli, jak cieszy Was plaża i wakacje… Jak tylko chcecie zinterpretujcie temat konkursowy.
9. Z racji tematu zastrzegamy sobie prawo do usuwania zdjęć naruszających uczucia i dobre imię przedstawianych na nich osób, tzn. np. przedstawiające nagie dzieci. Proszę szanujmy siebie nawzajem, a przede wszystkim nasze kochane pociechy!!!
10. My Was bardzo lubimy i będzie nam miło jeśli zostaniecie naszymi obserwatorami lub polubicie nasz profil na FB. Prosimy o polubienie plakatu konkursowego oraz jego udostępnienie. Dziękujemy ogromnie i miłej zabawy!Jeśli i Wy blogujecie i chcecie wziąć udział w testach lub zorganizować z Canpol konkurs zapraszam do Blogosfery.

WYNIKI *** WYNIKI *** WYNIKI *** WYNIKI ***

Bardzo dziękuję wszystkim za nadesłane prace konkursowe. Dzieciaki kradną serca, a ujęcie tematu było zaskakujące, ciekawe i piękne. Niestety nagrody są tylko dwie i mogłam uhonorować tylko dwójkę z Was.

1. Patrycja Głog i Ola – wybór jury
2. Paulina Paszko i Kubuś – wybór czytelników aż 120 głosami!

Czekam na Wasze dane do wysyłki nagród przez Canpol, albo na priv albo na e-mail: myszkakw@gmail,com. Poproszę o imię i nazwisko, adres i telefon dla kuriera 🙂 I już dziś zapraszam na kolejny konkurs <<TUTAJ>>

6 komentarzy

  1. Konkurs świetny, postaramy się coś fajnego wymyślić, ale nie wiem na ile mi dzieci pozwolą, bo ostatnio trudno jest cokolwiek zrobić 🙂

  2. Mam w głowie już pomysł 😀 a to już dużo, ale kiedy go zrealizuję….oj z tym ciężko.. :-), ale może zdążę przed 25.

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.