Dziś chciałam Wam napisać trochę o projekcie, który postanowiłam zrealizować w ramach naszego bloga. Jestem mamą bliźniaków i często spotykam się z dziwnymi a czasami nawet niestosownymi pytaniami dotyczącymi naszego życia. Wiele osób z otoczenia daje nam dobre rady, które nijak mają się do naszej wielodzietnej rzeczywistości. A najczęściej zadawanym pytaniem jest chyba to jak sobie radzę z dwójką. No cóż ciężko byłoby jedno oddać gdzieś…. Dlatego w projekcie tym chciałam pokazać Wam nasz dzień powszedni, odpowiedzieć na wiele pytań i wyjaśnić co jest do wyjaśnienia jeśli chodzi o bycie wielodzietnym, rodzicem po ciąży mnogiej. Ale będzie nie tylko o nas…
Chciałam również pokazać Wam kilka innych rodzin z bliźniakami. Każdy z nas ma inne doświadczenia, więc z ogromnym podekscytowaniem czekam na nadesłane przez te rodziny wywiady. Nasz projekt będą wspomagać także specjaliści z rożnych dziedzin, od ginekologa i położnej przez psychologa i pedagoga. Ciekawi jesteście jak wygląda opieka nad bliźniakami okiem specjalisty?! Projekt potrwa od października do końca roku 2015 i raz w tygodniu będziecie mieli okazję przeczytać wpisy w jego ramach, na które już teraz zapraszamy!
Zapraszam zatem gorąco do dołączenia do projektu jeśli jesteś rodzicem bliźniaków czekam na Twoją wiadomość: myszkakw@gmail.com. Zapraszam również firmy z dedykowanymi produktami dla bliźniaków, chętnie pokażemy w nim Wasze produkty ułatwiające nasze mnogie życie! Drogi czytelniku, jeśli spodoba Ci się projekt proszę udostępnij o nim informację, napisz kilka słów niech jak najwięcej osób dowie się o nim! Autorką plakatu jest Eliza z bloga Eli Milamalim Za pomoc ogromnie dziękujemy.

4 komentarze

  1. Bardzo ciekawy projekt. Mimo, że nie jestem mama bliźniaków jeszcze (mówię tak, bo nigdy nic nie wiadomo) to bardzo ciekawi mnie ten temat, a mało o nim wiem i przez to niejednokrotnie przeraża. Dlatego czekam z niecierpliwością na posty:)

  2. Bardzo fajny projekt, nie jestem mamą bliźniaków, ale wpisuje się w rodzinę wielodzietną, a to jest nie lada wyzwanie. Ty masz w tym wszystkim bliźniak a to już jest wersja hard :P. Z miłą chęcią poczytam posty w tym cyklu, bo wśród moich najbliższych temat bliźniaków, trojaczków jest tematem codziennym :D.

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.