Kochani, niedługo będzie miesiąc jak miałam zaszczyt być na pewnym spotkaniu blogerek w Poznaniu, 18.07. Spotkanie to odbywało się w Blubra Cafe – małej klimatycznej restauracji, gdzie serwowali tylko potrawy wegetariańskie i wegańskie. Jeśli szukacie takiego fajnego miejsca z duszą zapraszam do niech na stronę. Mistrzyniami całego zamieszania były Asia (Z filiżanką kawy) oraz Paulina (Oli Loli New Life).

Dwie pozytywnie zakręcone dziewczyny, które te cuda wyczarowały zdalnie, bo żadna nie pochodzi z Poznania. Jak to zrobiły? Nie wiem, ale udowodniły nam tym, że blogerki mają moc, szczególnie matki-blogerki. Równolegle do spotkania odbyła się licytacja na Fundację Gajusz, bo blogerka to też aktywna kobieta w środowisku, nie tylko w wirtualnej rzeczywistości. Na spotkaniu było nas dużo, działo się wiele. Od emocji buzowała cała restauracja. Ale nasze więzi już kwitły przed spotkaniem, te plotki na facebooku, dyskusje do dnia dzisiejszego czy chociażby umawianie się na dworcu na wspólny spacerek do kawiarni. Tak bardzo nie miałam okazji związać się jeszcze z żadnymi dziewczynami, które spotkałam na kilku moich wcześniejszych wyjazdach. To było bardzo dziwne, ale i zachwycające znać dziewczyny choć troszkę jeszcze przed uściśnięciem im dłoni czy cmokiem powitalnego policzka. A że kobiety emocjonalne są, zabawa z nimi była przednia.

Choć spotkanie zaplanowane było na 6h, minęło jakby trwało maksymalnie 1h. Ciekawe jak szybko leci nam czas, kiedy spędzamy go w świetnym towarzystwie budując więzi między sobą ale i ucząc się czegoś nawzajem. A co się działo?
Po powitaniu zaczęłyśmy od prezentacji firmy Semilac. Od dawna chciałam nauczyć się robić sobie hybrydy, ponieważ jako zapracowana młoda mama na zmiany kilkakrotne lakieru na pazurach w tygodniu nie mam siły i szans. Poczułam się przekonana.
Następnie uwodziła nas zapachami Orientana. Ciekawa jestem czy znacie tą markę? Jeśli nie to pisałam o niej <<TUTAJ i TUTAJ>>. Patrząc na zestaw, który od nich otrzymałam, niedługo o tych kosmetykach jeszcze przeczytacie.
Na koniec zaś przyszła do nas Kasia z bloga Po sukces na szpilkach i poprowadziła warsztaty z zakresu samorozwoju i budowania własnej marki. Miło było w sposób konstruktywny podzielić się swoimi doświadczeniami, drogą już przebytą na różnych polach i wieloma podejmowanymi działaniami. A wszystko w konstruktywnym celu.
Dodatkowymi atrakcjami była Fotobudka, dzięki którym wcielałyśmy się w nasze wewnętrzne wcielenia oraz bardzo smaczny poczęstunek od Blubra Cafe.

Całość spotkania zaś takie leniwy blogerki jak ja otrzymały obfotografowane przez Foto BeBe i Foto Fantazję. A na spotkaniu miałam przyjemność w poznać te wspaniałe dziewczyny: Z filiżanką kawy, Oli Loli – New Life, Matko Zabawko,  Eli Milamalim, Matki Polki Fanaberie, Kiedy mama nie śpi, Mama Kreatywna, Jaśkowe Klimaty, Energiczna Mama, Mała rzecz a cieszy, Raczkując w świat, Maluch w domu, M jak Mama, Zapiski Mamy, Mamatywna, Po drugiej stronie brzucha, Pyzuszkowo, Mama też kobieta, Alexanderkowo

Dziękuję serdecznie sponsorom i patronom medialnym spotkania, o których możecie poczytać w osobnym poście <<TUTAJ>>

2 komentarze

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.