Kochani, jakiś czas temu przybyła do nas świetna lampka w ramach współpracy z firmą Philips. Jest to lampka z serii Disney SoftPal. Z racji miłości ogromnej Jasia do bajki Potworów i Spółka wybrałam mu Sulleya. Jak się sprawdza napiszemy za kilka dni. Mam nadzieję, że uda mi się namówić samego użytkownika do powiedzenia kilku słów na jej temat. Może być śmiesznie, bo w końcu ma dopiero 3 lata 🙂
Ale na zachętę, w oczekiwaniu na post z działań z lampką mam dla Was konkurs przygotowany wraz z firmą Philps pod tytułem Disney i Ja.

 

 

Zasady:
 

 

1. Termin konkursu 23.06 – 07.07.2015 do 23.59
2. Organizatorem konkursu jest Mama na Tropie, sponsorem Philips. My Was bardzo lubimy i liczymy na wzajemność:)
3. Miło nam będzie jeśli polubicie plakat konkursowy, udostępnicie go lub/i zaprosicie do zabawy swoich znajomych. Ich głosy na Wasze prace będą dla nas cenną wskazówką.
3. Zadaniem konkursowym jest wklejenie zdjęcia przedstawiającego Waszą interpretację hasła “Disney i Ja” pod plakatem konkursowym na profilu na FB Organizatora <<<TUTAJ>>> Może to być kraina bajek w pokoju Waszego dziecka, biblioteczka pełna postaci z filmów Disneya czy też czaderskie przebranie. Bądźcie kreatywni, zaskoczcie nas, twórzcie cuda, bo taki jest świat Disneya właśnie:) Zaczarowany….. Każdy może opublikować do 5 zdjęć, prosimy aby nie były to kolaże!
4. Laureata wybierzemy komisyjnie – Ja, Małżonek i Jasio. Polubienia prac będą dla nas cenną wskazówką. Zostanie ogłoszony 3 dni po zakończeniu konkursu.
5. Laureat będzie miał 14 dni na podanie nam danych niezbędnych do przesłania nagrody. Wysyłka tylko na terenie Polski.
6. Nagrodą jest lampka Philips Disney SoftPal, do wyboru: Mickey, Minnie, Sulley i Mike.
Powodzenia!!!!!

4 komentarze

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.