Każda mama chce otaczać swojego maluszka tym co najlepsze, najmilsze dla niego. Dbamy o to, aby były to najlepsze tkaniny jakie są w naszym zasięgu. O to aby produkty były bezpieczne, o ładnym designie i interesujące i dla nas i dla dziecka. Chciałam zatem dziś opowiedzieć o produktach firmy Sensillo, które ostatnimi czasy trafiły w nasze ręce, a właściwie w dłonie moich małych testerów.
Sensillo – marka, która większości z nas niewiele mówi. Jest dość nową obok Caretero czy Toyz, które pojawiały się już na naszym blogu. Jak czytamy na stronie producenta TUTAJ, jest to polska marka oferująca artykuły pielęgnacyjne i tekstylne dla maluszków. Dbają o najwyższą jakość przy doborze surowców, aby każda wspólna chwila była tą najprzyjemniejszą.
W ramach współpracy otrzymaliśmy:
1) Miękki kocyk dwustronny z aplikacją Piesek i Kotek.
Kocyk zapakowany w foliową otoczkę przywędrował do nas w kolorze morskim. Myślę, że to bardzo ciekawy odcień, raczej rzadko spotykany wśród różów i niebieskich czy ecru. Występuje on w 5 wersjach koloru. Jest to kocyk w rozmiarze 75x100cm, wykończony dobraną kolorystycznie lamówką. Jest on dwustronny, stanowi połączenie mikrofibry i polaru. Pozwala utrzymać odpowiednią temperaturę maluszkowi na spacerze. Zdecydowanie może stanowić świetnego przyjaciela na spacerze w chłodniejsze dni. Jest bardzo lekki, przyjemny w dotyku. Nawet po praniu w pralce utrzymuje swoją strukturę i kształt oraz kolor. Posiada na stronie z mikrofibry ciekawą aplikację z tytułową parą: kotem i psem. U nas kocyk sprawdził się nie tylko na spacerze, ale i podczas zabaw w domu. Bo przecież każdy maluch lubi się bawić w akuku 🙂
Koszt kocyka to ok. 30zł. Polecamy.
2) Zabawkę edukacyjną Piesek z wibracją i grzechotką.
Choć maluchy już staruchy byłam bardzo ciekawa tej zabawki. Codziennie widzę jak rośnie ich ciekawość, jak poznają wszystkie swoje “stare” zabawki na nowo. Wciąż od innej strony stanowiącej dla nich powód do chichotu. Zabawka ładna kolorystycznie, o żywych barwach przyciągających uwagę malca. Posiada plastikowy uchwyt na głowie pieska pozwalający przyczepić ją przy łóżeczku, foteliku czy wózku dziecka. Do łapek są przyczepione dwa mechanizmy: wibracja i grzechotka. Po prawej mamy wibrację w postaci kostki, którą maluszek może sobie odciągnąć od pieska. Kiedy wraca ona do łapy zwierzaka, całość wibruje powodując zaciekawienia czy salwy śmiechu. Po lewej zaś mamy grzechotkę na tasiemce. Niestety była ona za słabo przyszyta w naszym egzemplarzu i została przez jednego z bliźniaków oderwana. Choć rozłączenie elementów nie powoduje najmniejszego zagrożenia dla dziecka, zawód pozostał. Sama zabawka wykonana jest z wielu rodzajów materiału, wielu struktur od pluszu np. na głowie po szorstki brzuszek.
Cena zabawki ok. 35zł. Nasz egzemplarz oceniam na tróję:(

 

2 komentarze

  1. A mi się dobrze kojarzy ta marka 🙂 Kupowałam kiedyś w http://www.aptekadziecka.pl pieluszki Sensillo i byłam zadowolona, natomiast o kocykach jeszcze nie słyszałam aby były na rynku tej marki. Będę musiała spróbować, bo kocyki na szczęście się mocno nie zużywają.

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.