Dzień Dziecka zbliża nam się wielkimi krokami. Każdy myśli co tu kupić naszemu malcowi aby było trafione, przegląda mnóstwo inspiracji, zestawień. Ale może dobrym pomysłem będzie wspólne spędzenie czasu na jednej z imprez organizowanych własnie w tym czasie. Chyba każdy z nas wie, że czas spędzony wraz z pociechą jest najważniejszy!

Jeśli jesteś z okolicy stolicy lub będziesz w Warszawie w ostatni weekend majowy, czyli 30-31.05 to poniższa propozycja jest dla Ciebie. Kocham nasze wspólne wyjścia, moment kiedy syn ciągnąc mnie za rękę ma okazję poznać coś nowego, zgłębić działanie świata. A na tej imprezie atrakcji nie zabraknie. O czym mowa, a mianowicie o Dniu Dziecka od A do ZET.

Jest to cykliczna impreza odbywająca się pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Tym razem Będą na spotkanie zapraszają Farmer Alek i Inżynier Max. U pierwszego z nich znajdzie coś dla siebie każde dziecko kochające zwierzęta. Starsze z nich dowiedzą się skąd bierzemy żywność i nie jest to ani słoik ani pólka w popularnym markecie. U Inżyniera zaś światem zawładną maszyny, coś co przyciągnie wielu przyszłych budowniczych czyli koparki, kombajny, wywrotki, cysterny i wozy transmisyjne. Choć pewnie i nie jedna Pani chętnie pozna ich działanie, dotknie, usiądzie i się zaprzyjaźni z machinami. Ciekawą strefa będzie ta urządzona przez Toffifee, gdzie będzie wiele okazji do zabaw i gier angażujących całą rodzinę. A chcecie poczuć się jak na bałtyckiej plaży, tutaj też będzie największa piaskownica w stolicy, która przyjechała aż z Łeby! No i wiele, wiele innych… Zresztą zobaczcie sami na mapie!
Aby wziąć udział w imprezie należy okazać bilet, który jest do nabycia TUTAJ w cenie 40zł w przedsprzedaży oraz 45zł w dniu imprezy. Na jeden bilet wchodzi osoba dorosła i maksymalnie do 3 dzieci do lat 15. 
Ale ja mam dla Was zapowiadaną niespodziankę 🙂
Mam do rozdania 3 podwójne wejściówki dla moich kochanych czytelników. Wystarczy, że się zgłosicie pod tym postem! Czekam na Was do poniedziałku do północy, a w Dniu Mamy rozlosuję wśród chętnych bilety. Będę wdzięczna również za udostępnienie informacji dalej!!!

9 komentarzy

  1. Oferta mega fajna, ale nam do Way za daleko 🙁 Zresztą nie wiem, czy nie rozsypię się do tego czasu, więc może będę te dni w szpitalu 🙂 Hi, hi 🙂 Ale życzę powodzonka dla innych 🙂

  2. Fajna sprawa..moj 4,5 letni rozrabiaka by sie ucieszyl..:)najbardziej z tych koparek itp rzeczy:P drugi synus co skonczył wczoraj 4 tyg tez..:)…a najbardziej to najstarsze dziecko czyli tatuś…:)

  3. Nasz synek uwielbia koparki, traktory i inne duże pojazdy. Potrafi godzinami patrzeć jak panowie na budowie pracują. 🙂 Będzie zachwycony!:) Z chęcią wybierzemy się na taką imprezę.

  4. a w tym roku na dzień dziecka dla dziewczynek polecam książkę Madeline w Paryżu – kultową dobranockę z naszego dzieciństwa!

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.