NUK Trainer Cup to kubek treningowy dla maluszków. Kubek taki to niezbędnik dla rosnącego dziecka. Pozwala przejść mu na nowy, wyższy poziom umiejętności, jeśli chodzi o umiejętność samodzielnego jedzenia i picia. Jak sprawdził się u nas?

Maluchy rosną z z nimi różne ich potrzeby dojrzewają, rozwijają swoim własnym tempem. warto zawsze nasze dzieci delikatnie symulować do podejmowania wyzwań, do poznawania świata i zdobywania kolejnych umiejętności.
Dlatego wciąż nieprzerwanie popadam w obłęd widząc dziecko w wieku ok.1,5-2 lat siedzące w spacerówce, mówiące, lub idące powoli za rękę z rodzicem i ciągnące picie z butelki zwieńczonej smoczkiem jak dla maluszka co się dopiero narodził. Producenci akcesoriów dla dzieci nie bez powodu podzielili je na progi wiekowe. I nie dlatego,aby móc na nas zarabiać. Ważne jest aby dostosowywać poziom trudności do wieku, stawiać wyzwania, uczyć i rozwijać naszego malca. To ja się pytam kiedy dziecko nauczy się pić z kubka, przy skończeniu osiemnastki???
Ale wracając do tematu. Producenci postawili przed nami, rodzicami i naszymi dziećmi progi wiekowe swoich produktów. Odzwierciedlają one możliwości naszych pociech w kolejnych stadiach rozwoju. Dziś zatem chciałam Wam pokazać ciekawy kubek do picia polecany dzieciom po 8 m.ż. Jak wiecie albo i nie my kochamy markę NUK, jakoś tak zawsze moim dzieciom było bardzo łatwo nawiązać nić porozumienia z ich produktami. Stąd chętnie podjęliśmy się wypróbowania kubka NUK Trainer Cup.

NUK Trainer Cup

Jest to produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 8 m.ż. Wykonany z solidnego, lekkiego plastiku, oczywiście bez BPA w składzie. Kubeczek zwieńczony jest twardym ustnikiem, który pozwala maluchowi ćwiczyć układanie ust w “u”, tak potrzebną umiejętność przy późniejszym piciu z kubka. Jest to kubek niekapek, niepozwalający maluchowi rozlewać, ale jednocześnie z bardzo lekko działającym zaworem.

Posiada całkowicie zdejmowaną przykrywkę, co doceniliśmy po posiadaniu kubków tylko z odchylaną osłonką. Pomimo pojemności 250ml, jest lekki i łatwy w użyciu dla dziecka. Posiada gumowe antypoślizgowe rączki pozwalające operować nim nawet małej dłoni. Co ważne z punktu widzenia rodzica, jest to kubek wytrzymały. Pomimo namiętnej obsesji obserwowania lotu w dół różnych przedmiotów, w tym picia w kubku u moich synów, nie widać na nim większych rys. Druga sprawa to utrzymanie higieny. Wszystkie części są w pełni ściągane, a sam zawór wykonano tak aby bez większego problemu dotarła tam woda z łagodnym detergentem. Nauka picia z tego systemu zabrała maluchom praktycznie jeden dzień z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy ten produkt!

Dziękujemy firmie NUK za możliwość zapoznania się z produktem.

6 komentarzy

  1. Mój syn zaczął pić z niekapka jak miał 8 miesięcy i też mnie wprawia w osłupienie jak widzę 2 latka z butelką ze smoczkiem. Bardzo fajnie wygląda ten kubek my mieliśmy innej firmy.

    • my też naukę zaczęliśmy ok. 6-7 mca bliźniaków, ale od takiego kubka z "cyckiem" czyli miękkim ustnikiem.

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.