Witam serdecznie.
Dziś są moje urodziny:) Dziś me święto jest. No może trochę nie do końca moje, a raczej bloga. Matka Tropicielka kończy dziś 2 lata, tak jak przy moich całkiem realnych dzieciach, nie wiem kiedy ten czas zleciał. Wiele się dzięki niej nauczyłam i wiele własnie z myślą o niej. Dzięki niej poznałam fajnych ludzi, niektórych nawet całkiem realnie. Pozwoliła mi poznać też wiele ciekawych rzeczy, produktów o których pewnie bym w wielu przypadkach nie słyszała, a które zostały dzięki jej tropieniu odnalezione w bezkresie internetu. No i nie byłoby Was, nasz czytelników.
Dziękuję Wam za te dwa lata, za każdy komentarz, za każdy like i serduszko, za każdą zabawę i współpracę. Jesteście cudowni:)
W ramach urodzinowego prezentu, pierwszego, mam do Was prośbę ale i nagrodę. Bo przecież nagrody zawsze każdego motywują:) Proszę o wypełnienie poniższej ankiety – to dla mnie bardzo istotne. Wśród wszystkich, którzy wypełnią ankietę i pozostawią na jej końcu swój e-mail rozlosuję świetny zestaw kosmetyków do twarzy firmy Floslek Mineral Therapy w postaci: 
* dermowypełniający krem do twarzy na dzień
* odbudowujący krem do twarzy na noc
* przeciwzmarszczkowy krem pod oczy
Bawimy się przez 10 dni – 25.01 – 04.02.2015
Sponsorem nagrody jest Mama na Tropie i ona odpowiada za wysyłkę na terenie Polski
Wygrana będzie przyznana losowo.
Skontaktuję się z laureatem na podany adres e-mail.
Będę wdzięczna za udostępnienie plakatu informacyjnego:)

34 komentarze

  1. Gratuluję:) Życzę CI jeszcze miliona postów,albo i więcej:) satysfakcji i spełnienia w blogowaniu i wszystkiego,czego sobie wymarzysz

  2. najserdeczniejsze życzenia urodzinowe, zdrówka, miłości i pogody ducha:-)) świetnego pisania jak do tej pory:)))

  3. Gratulacje! Wypełniłam ankietę. Kosmetyki Flosleku bardzo lubię i zawsze polecam wszystkim koleżankom 🙂

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.