Jakiś czas temu dzięki uprzejmości Pani Karoliny i firmy Corine de Farme zawędrowały do naszej dziecięcej kosmetyczki nowości. Jak zapewne większość z Was wie staram się gościć w niej jak najbardziej ekologiczne, naturalne produkty wychodząc z całkiem słusznego założenia, iż czym są bliższe naturze tym zazwyczaj są bliższe naszym organizmom. 
Jest to firmy, która przywędrowała do nas z Francji, gdzie zajmuje się produkcją kosmetyków od 35 lat. Wszystkie produkty są maksymalnie zbliżone do natury, zawierają ponad 95% składników naturalnych, a linia dla niemowląt wzbogacona jest w Bio Nagietek. Kosmetyki dostępne w drogeriach internetowych oraz w części w Rossmanie. 
Do bliższego poznania dostaliśmy z serii dla niemowląt: 
* Delikatne chusteczki 62szt.
* Mleczko pielęgnacyjne do ciała Bebe 250ml
* Delikatny żel myjący Bebe 750ml
Chusteczki dla maluszków są zamknięte w standardowe dla tego rodzaju produktów, plastikowe opakowanie. Na wierzchu oczywiście jest owalny, zaklejany otwór pozwalający je swobodnie wyciągać z paczki. Chusteczki mają 99% składników naturalnych w tym bio nagietek oraz roślinną glicerynę dla lepszego nawilżenia skóry malca. Oczywiście nie mają parabenów, barwników, alkoholu, Same chusteczki są bardzo delikatne i zarazem wytrzymałe oraz dość mokre. Ta ostatnia cecha nie zawsze pasuje wszystkim użytkownikom, niestety moje bliźniaki dość mocno się wzdrygają na taką ilość nawilżenia. Z drugiej strony dzięki większej wilgotności łatwiej oczyszczają zabrudzoną skórę maluszka. Opakowanie zawiera 62szt, koszt to ok. 7,5zł.
Mleczko pielęgnacyjne zamknięte jest w plastikowej butelce. Produkt zawiera 87% składników naturalnych, w tym jak cała seria bio nagietek. Nie zawiera parabenów. Ma aksamitną, dość gęstą konsystencję. Dobrze się rozsmarowuje na skórze i szybko wchłania. Nie pozostawia żadnego filmu na jej powierzchni, a skóra długo pozostaje nawilżona i ukojona. Ma bardzo przyjemny, delikatny zapach. Opakowanie to 250ml, cena ok. 10zł.
Żel myjący to nasz ulubieniec z tej linii. Opakowanie jest duże, aż 750ml w cenie ok. 14zł. Wyposażone jest w pompkę ułatwiającą odmierzanie produktu. Ma on 96% składników naturalnych w tym bio nagietek, Nie znajdziemy tutaj parabenów, barwników czy alkoholu. Jest fajny, kremowy, ładnie się pieni. Stosujemy go zarówno bezpośrednio na skórę dzieciaczków jak i dodajemy do wanny z wodą. Ma delikatny i bardzo przyjemny zapach. Nie szczypie w oczy. Skóra po nim jest delikatna i dobrze nawilżona.
Myślę, że wszystkie produkty są warte uwagi. Szczególnie na bardzo naturalne składy, co jest istotne przy dbaniu o delikatną skórę naszych malców. 
WYNIKI WYNIKI WYNIKI
Dziękuję Wam za tak liczny udział w rozdaniu na naszym fanpag-u Niestety miałam do rozdania tylko jeden zestaw kosmetyków dla maluszków firmy Corine de Farme składający się z powyżej opisanych kosmetyków. Dłużej nie przeciągając szczęśliwcem jest…….
Milenazuzannazofiadamian Lester Maćkowiak
Proszę o przesłanie danych na mój adres: myszkakw@gmail.com. Czekam 7dni. 

2 komentarze

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.