KONKURS

Dziś chciałam Wam pokazać VIP Pets. Znajdziemy tutaj ciekawe figurki wraz z akcesoriami:) Wyśmienity prezent dla dziewczynek, ale myślę że nie tylko. 3 takie zestawy mam dla Was w naszym konkursie. 
Miło nam będzie jeśli polubicie organizatora – Mama na tropie oraz sponsora VIP Pets TUTAJ, i umieścicie na tablicy ten plakat. My Was bardzo lubimy i chcemy nagrodami obdarować:):):) To co zaczynamy??
Regulamin:
* Termin: 21.11-05.12.2014
* Wyniki ogłosimy 06.12.2014 Mikołajki
* Należy zostawić komentarz pod tym postem na blogu “Biorę udział”, użytkowników anonimowych proszę o podpisanie się chociaż imieniem i pierwszą literą nazwiska.
* Miło nam będzie jeśli polubicie organizatora – Mama na tropie oraz sponsora VIP      Pets TUTAJ, i umieścicie na tablicy ten plakat. My Was bardzo lubimy i chcemy   nagrodami obdarować:):):)
* Na adresy laureatów czekam 7 dni od ogłoszenia wyników pod adresem: myszkakw@gmail.com z dopiskiem VIP Pets
* Za wysyłkę odpowiada sponsor, odbywa się tylko na terenie Polski.
* Zadanie:
 Narysuj występ na scenie Twojego ulubionego zwierzaka VIP Pets.

* Prace proszę przesłać na adres: myszkakw@gmail.com ze zgodą na publikację w galerii konkursowej oraz imieniem i wiekiem dziecka. Wszystkie prace konkursowe znajdą się w galerii konkursowej na fanpagu Mama na Tropie.
Miłej zabawy:)

***** WYNIKI WYNIKI WYNIKI WYNIKI *****
Kochani, bardzo dziękuję Wam za tak liczny udział. Dla mnie to było nie lada ciężkie wyzwanie! Wszystkie prace były niepowtarzalne, wspaniałe, ciekawe, kolorowe jak świat każdego z dzieci:) Cieszę się, że podjęliście to wyzwanie.  Wiem, że może ktoś poczuje się zasmucony, może trochę załamany, że nie jego praca wygrała. Wiem, bo dzieciaki wykazały się wielkim zaangażowaniem. Niestety ja miałam tylko 3 nagrody i przypadła mi ta niewdzięczna rola w dokonaniu wyboru. Pomagał mi w tym odrobinę Jasio. A więc już nie przedłużając….
Lena Klawik
Natalia Misiuda
Hania Śnieżek
Gratuluję kochani proszę o jak najszybsze przesłanie danych na mój adres, abym mogła przekazać je sponsorowi: myszkakw@gmail.com. Czekam maksymalnie 7 dni!!!

20 komentarzy

  1. "Biorę udział " a tak dosłowniej córka bierze 🙂
    ( Jesteśmy chętne jak się córce coś uda stworzyć to przyślemy zdjęcie pracy )
    fb- M.s.Klawikowscy

  2. Hura,,,,,,,,,,,huraaaaaaaaaa,,,,,,,,,, warto było czekać na wyniki- córka będzie skakała z radości jak jej powiem rano ,że nagrodziła Pani jej pracę . Bardzo dziękuję w jej imieniu za takie wyróżnienie :*

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.