Dziś chciałam Wam pokazać pewną fajną aplikację dzięki, której będziecie mogli bez żadnego problemu ani bez skomplikowanych zabiegów otrzymać swoje wspomnienia w formie klatek zdjęciowych. Chyba każdy z nas pstryka sobie,dziecku i rodzinie ogrom zdjęć nie tylko aparatem ale również swoim smartfonem.

I nic dziwnego, że po niedługim czasie nasze karty pamięci pękają w szwach. Ja staram się zgrywać zdjęcia na płyty czy na komputer, ale wiadomo że to nie to samo… Nie można takich zdjęć dotknąć, pogłaskać widniejących na nich twarzy i uronić czasami łzy nad jednym z piękniejszych wspomnień…
I tutaj powstała pewna sprytna aplikacja na naszego smartfona z systemem operacyjnym Android pod nazwą PSTRYKAMY. Znajdziecie ją do ściągnięcia na Google play oraz App store. Ściągnięcie go jest darmowe, trwa dosłownie kilka minut, a po zainstalowaniu aplikacji mamy już prostą drogę do papierowej wersji naszych wspomnień. Kolejnym krokiem jest wybór zdjęć z posiadanej na smartfonie galerii,wybór adresu na który chcemy dostarczyć zdjęcia oraz opłacenie naszego zamówienia. Przesłanie wybranych zdjęć jest sprawne, a jego czas zależy oczywiście od wielkości pakietu.Wysyłka zdjęć jest już wliczona w cenie pakietu.
Ja pomimo problemów technicznych ze strony mojego telefonu, skorzystałam z tej aplikacji. Obsługa jej jest intuicyjna, nie nastręcza praktycznie żadnych problemów. Zachęcam do korzystania z niej,dzięki temu możemy sobie lub/i rodzinie sprezentować odrobinę wspomnień właśnie w starej wersji papierowej:) Ja już zamówiłam i czekam właśnie na zrealizowanie złożonego zamówienia.

Także serdecznie zapraszam do korzystania, myślę że szkoda aby nasze wspomnienia gniły na kartach SD…

3 komentarze

  1. Niezła aplikacja, chyba się skuszę bo zdjęć mam już wiele giga i jeszcze więcej 🙂

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.