Dziś chciałam Wam napisać kilka słów na temat pewnego produktu, który dzięki zostaniu Ambasadorką Rekomenduj.to przywędrował do mnie i gościł w mojej kuchni. Miałam możliwość testowania na własnym podniebieniu nowych owsianek i płatków śniadaniowych w formie expresowej firmy Hello Day! Wiem, że większość z Was, tak jak ja przed otrzymaniem paczki, nie znała tej marki.

W zgrabnej paczuszce przywędrował do mnie pokaźny zestaw zawierający oprócz przewodnika ambasadorki i ulotek dla testujących również, a może przede wszystkim 24 opakowania płatków i tyle samo owsianek po 6 z każdego ze smaków. Każdy z nas podczas całego dnia pracy staje się przeraźliwie głodny i pałaszuje co mu pod rękę wpadnie nie zawsze trafnie celując w zdrową i smaczną przekąskę. Marka Hello Day! i jej produkty chcą wspomóc nas w tym wyborze, oferując zdrowie, witaminy ale i smak w zgrabnej torebeczce w 4 smakach do wyboru: FIT, ENERGY, GLAMOUR i FOCUS. Czy przekąska warta jest naszego zainteresowania?? Czy jest smaczna? Gdzie to dostać? Postaram się na te pytania krótko odpowiedzieć.
Płatki czy też owsianka otrzymujemy w zgrabnym opakowaniu, w porcji w sam raz na pracowniczy lunch. Opakowanie jest tak zaprojektowane, abyśmy mieli pewność iż nie dostanie się tam nic co zmieniłoby smak czy walory odżywcze posiłku: ani temperatura,ani wilgoć ani też obce zapachy. Po otwarciu przekąska przywita nas świeżym,nie sztucznym zapachem, jest zawsze w postaci sypkiej co świadczy o nieprzepuszczalności opakowania.

Co do smaku? Wariant
* GLAMOUR zawiera pełne ziarno, mleko, maliny, kiwi, jest wzbogacony o selen, wit.C i E
* FOCUS zawiera pełne ziarno, mleko, truskawki, jest wzbogacony o magnez i wit.B6
* FIT zawiera pełne ziarno, mleko, rodzynki, jabłko, jest wzbogacony o błonnik żytni
* ENERGY zawiera pełne ziarno, mleko, banany, guaranę, jest wzbogacony o wit.C
Po zapoznaniu się mojego podniebienia z całą gamą produktów muszę przyznać, iż z nie lubiącej owsianek stałam się ich miłośniczką. Zaskoczenie było ogromne, ponieważ przed testowaniem nigdy bym nikomu w to nie uwierzyła. Owsianki po przygotowaniu mają przyjemną, lekko papkowatą konsystencję i bardzo dobry smak. Płatki śniadaniowe również smaczne, ale jak dla mnie w porównaniu z owsiankami zbyt słodkie. Myślę, że te produkty stanowią ciekawą alternatywę dla niezdrowego pracowniczego fast-foodu. Ich skład nie zawiera żadnych niepotrzebnych dodatków, no może prócz obecnego tam cukru.

Do dostania w sieci Małpka Express oraz frisco.pl i bdsklep.pl

A jak Wam zasmakują??? Chciałabym ofiarować dwóm osobą po zestawie płatków śniadaniowych ( po 1 z każdego z 4 wariantów) do wypróbowania. Zasady są proste:
* bawimy się od 25.06 do 30.06.2014
* jesteśmy obserwatorem bloga Mama na Tropie
* jeśli chcemy lubimy profil na FB TUTAJ
* udostępniamy plakat rozdania i zostawiamy link
* pod tym postem na blogu zgłaszamy chęć przygarnięcia
* w zamian proszę o opinię:)

19 komentarzy

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.