Dziś taki post przemyśleń. Matka ma z ojcem zagwozdkę nie lada, ponieważ z końcem maja nadciągają urodziny naszego Jasia. Będą to DRUGIE urodziny i okazuje się, że z każdymi następnymi jest coraz trudniej się zdecydować. Czym dłużej jestem w blogosferze, im głębiej w to wchodzę, im więcej wspaniałych hand-made poznaję a właściwie osoby które je tworzą, im więcej wspaniałych sklepów przeglądam, tym większy problem mam z podjęciem decyzji. Niby młody ma wiele, a tak wiele chciałabym mu kupić że decyzji podjąć nie można. Najłatwiej byłoby kupić mu rowerek, bo to taki fajny wiek na naukę jazdy ale już dostał na święta więc odpada. Może pomożecie mi coś zaplanować, olśnicie mnie czymś wspaniałym do czego dotarłam bądź nie?! A dlaczego tak się śpieszę z wyborem, no cóż… Bliźnięta mogą nadciągnąć lada dzień, muszę się liczyć z tym iż może się okazać iż młody nie będzie miał przyjęcia bo nie dam rady go zorganizować, ale chciałam zadbać o to aby miał chociaż super prezent:) Oto co ja wygrzebałam i co przyciągnęło moją największą uwagę:

1. Bigjigs Toys – Skrzynka z narzędziami stolarza
2. Bigjigs Toys – Kolejka na stole drewnianym
3. Czu-Czu – Zwierzątka
4. Rozwijaki – puzzle do kolorowania
5. Tylkoklocki.pl – Zestaw flower stacker
6. Tylkoklocki.pl – klocki stacking town
7. Opowiem Ci mamo, co robią mrówki – Wydawnictwo Nasza Księgarnia
8. Dlaczego słoń ma trąbę? – Wilga Wydawnictwo
9. Pomelo i przeciwieństwa – wydawnictwo Zakamarki
10. przygody Maksa – Wydawnictwo Skrzat
11. I co jeszcze???????????

Chciałam również przypomnieć iż planuję zorganizować większy konkurs, startujący właśnie w urodziny synka. Trwałby 14 dni i odbywałby się pod hasłem:
KOLORY MOJEGO ŚWIATA. Technika wykonania pracy dowolna, marzy mi się aby nagrody były zarówno dla dużych jak i dla małych. Jeśli ktoś z szanownych czytelników chciałby zostać sponsorem to zapraszam do kontaktu poprzez wiadomość na FB TUTAJ lub bezpośrednio na adres: myszkakw@gmail.com z dopiskiem “konkurs”🙂

2 komentarze

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.