Witam,
dziś post o testowaniu dość nowego produktu przeznaczonego dla maluszków, a właściwie do dbania o ich ubranka. Dzięki uprzejmości Pani Zuzanny z BestImage oraz Concertino Baby mogłam wypróbować ich najnowsze dziecko – odplamiacz do ubranek dziecięcych.

 

 

Kilka słów od producenta:

CONCERTINO BABY White & Color – hipoalergiczny odplamiacz do odzieży osób o wrażliwej skórze i alergików CONCERTINO BABY odplamiacz to pierwszy na rynku hipoalergiczny środek do wywabiania plam.
Skutecznie usuwa zabrudzenia z każdego rodzaju tkanin białych i
kolorowych. Dzięki łagodnej, pozbawionej kompozycji zapachowych
recepturze może być stosowany do wywabiania plam z odzieży osób o
wrażliwej skórze i alergików.

  • Pierwszy na rynku odplamiacz HIPOALERGICZNY
  • Testowany dermatologicznie
  • Łagodny dla skóry
  • Uniwersalny – do wszystkich typów tkanin
  • Skuteczny w usuwaniu wszelkiego typu plam
  • Nie zawiera fosforanów, parabenów ani kompozycji zapachowych
  • Praktyczny dozownik do bezpośredniej aplikacji na plamy

Moja opinia:

Odplamiacz jest w poręcznym opakowaniu z pompką, pozwala to precyzyjnie rozpylić potrzebna ilość produktu na poplamionym ubranku. Zamykany jest jak większość tego typu opakowań poprzez przekręcenie końcówki dyfuzora na zasadzie OFF/ON. Nie ma drażniącego zapachu. Wypróbowany przez mnie został na plamach z ziemi i trawy na spodenkach, plamy po jakimś jedzonku na koszulce oraz wszelakiej maści plamiska zebrane przez dreptającego na własnych stopach obutych w skarpety maluszka. Czyli jak większość z Was wie, nie łatwo spieralne to plamy. Poniżej prezentuję Wam zdjęcia tych ubranek przed i po praniu. Niestety z przykrością stwierdzam, że druga para skarpetek użytych w testach zaginęła gdzieś pomiędzy pralką, sznurkami do suszenia w ogrodzi i szafką na ubranka małego.

Jak widać, odplamiacz dobrze spełnił swoją rolę. Plamy zniknęły, a dodatkowo białe ubranka odzyskały fajny blask co jest dodatkową korzyścią z użytkowania tego preparatu.  Dzięki fajnemu rozpylaczowi jest dość wydajny i te pół butelki, które dzięki “odpowiedniemu traktowaniu przesyłek” otrzymałam wystarcza na sporo takich uciążliwych plam. Jest to kolejny produkt tej marki, który miałam okazję przetestować i który chętnie Wam polecę. O żelach do prania pisałam TUTAJ.
Gdzie można go dostać: lista sklepów TUTAJ

6 komentarzy

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.