Kochani, jakiś czas temu udało mi się nawiązać współpracę z Bingo SPA i otrzymałam od nich wybrane przez mnie 3 kosmetyki:

* Delikatny krem do twarzy z kolagenem
* Kolagenowe serum do mycia włosów
* Maska do twarzy do cery normalnej kompleks algowy
Troszkę czasu poużywałam sobie te kosmetyki i teraz zarzucę Was moimi przemyśleniami na ich temat. Dziś na tapecie:

Delikatny krem do twarzy z kolagenem

Kilka słów od producenta:

Kolagen BingoSpa to czysty niezhydrolizowany kolagen natywny z zachowaną trójspiralną strukturą helisową. Terapia kosmetyczna rozpuszczalnym kolagenem zawartym w kremie BingoSpa skutecznie powstrzymuje objawy procesu starzenia się skóry ludzkiej poprzez uzupełnienie w niej bilansu tej formy kolagenu. Główną funkcją rozpuszczalnego kolagenu jest jego działanie, jako wysoce skutecznego czynnika naturalnego dla zatrzymania i podniesienia zawartości wilgoci w skórze. Podwyższeniu ulega nie tylko wchłanialność wody przez skórę, lecz również jej elastyczność, zwłaszcza w okolicy okołooczodołowej. W przypadku aplikowania kolagenu na suchą skórę kremu kolagenowego w ciągu 30-45 dni, elastyczność wzrasta o 0,23nm. Delikatny krem z kolagenem BingoSpa przeznaczony jest do pielęgnacji skóry dojrzałej,  zmęczonej lub przesuszonej nadmiernym działaniem czynników środowiskowych. Uzupełniając niedobór rozpuszczalnego kolagenu w skórze, krem BingoSpa działa regenerująco i wygładzająco, przywracając jej świeżość i właściwe nawilżenie.

Moja opinia:
Krem zamknięty w plastikowym, okrągłym pudełeczku. Niestety sam krem nie ma w środku foli zabezpieczającej. Po otwarciu roztacza się bardzo delikatny, przyjemny zapach, mi bardzo przypadł do gustu. Krem o bardzo lekkiej, delikatnej konsystencji i białej barwie. Bardzo łatwo rozprowadza się na skórze i szybko wchłania. Skóra po nim jest delikatna, bardziej nawilżona i wygląda zdrowiej. Producent obiecuje również po ok. 30-45 dniach zwiększenie elastyczności skóry poprzez zawarty w kremie płynny kolagen. Na dzień dzisiejszy różnica nie jest zbyt spektakularna i ciężko mi ocenić czy tak jest rzeczywiście. Czy wrócę do niego, myślę że tak szczególnie w okresie letnio-wiosennym. Dawno nie miałam tak przyjemnego i lekkiego kremu do twarzy.
Dostępność: TUTAJ
Zapraszam do zapoznania się z asortymentem:)

6 komentarzy

  1. mnie też wybrali do testów wybrałam sobie krem do twarzy megaaktywny ale skald jest dla mnie nie do przyjęcia jedna wielka chemia nic odżywczego same zapychające składniki dlatego żałuje ze sobie nie wzięłam jakiegoś żelu
    zresztą pojawiła sie kremu recenzja na moim blogu

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.