Kochani, 
jeśli ktoś jest ze Szczecina lub okolicy i jeszcze nie wie to śpieszę z informacją, że w każdą niedzielę do końca wakacji na Jasnych Błoniach w okolicy pomnika Jana Pawła II jest robiony taki plac do zająć sportowych dla dzieciaczków. Dziś byliśmy, odkrywaliśmy i było fajnie. Myślę, że takie inicjatywy dla dzieciaczków, które zostają w mieście są super. Jedyny minus to to, że dziś było wielkie słońce i niestety ten skwer nie jest położony pod osłoną drzew. Troszkę patelenka była ale zabawy nic nam nie popsuło. Jaśko oczywiście na nóżkach i to na bosaka bo jakżeby inaczej:)

A na grillu my w gościach byliśmy, choć był na naszym przydomowym ogrodzie. Jasio największą frajdę miał z czasu spędzanego ze swoim kuzynem o 2,5 roku starszym od niego. Już to widzę jak w przyszłym roku razem szaleją, a człowiek na spokojnie sobie wypoczywa:) Już teraz Jaśko zapatrzony w Kornela, słuchał go z rozdziawioną paszczęką.

3 komentarze

  1. Super takie place, szkoda, że my nie zmotoryzowani, bo byśmy pojechali 🙂 Za rok to Korner Jasia nauczy tyyyle ciekawych rzeczy 😀

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.