kartki urodzinowe dla dzieci

Pomysłowe kartki urodzinowe dla dzieci

Urodziny dzieci to wymagający czas dla rodziców. Wiele miejsc proponuje imprezę urodzinową marzeń i kusi wieloma ofertami. Dodatkowo głowimy się co wybrać w prezencie. A może dobrym pomysłem byłoby podarować im coś ponadczasowego. Kartki urodzinowe dla dzieci mogłyby być czymś co przywoła uśmiech nawet po kilku latach.

Pomysłowe kartki urodzinowe dla dzieci

Urodziny, to dzień szczególnie wyczekiwany przez wszystkie dzieci. Od najmłodszych lat celebrujemy datę przyjścia na świat. Prześcigamy się w kupowaniu pięknych prezentów, zamawianiu kosmicznych tortów i organizowaniu przyjęć, by odpowiednio uhonorować to święto. Cofnijmy się trochę wstecz, przypominając sobie nasze przyjęcia, gdy byliśmy w wieku przedszkolnym czy wczesnoszkolnym, podarunki, jakie wówczas otrzymywaliśmy, zabawę z rówieśnikami. Czas zaciera wspomnienia. Warto zadbać o to, by je utrwalić. W jaki sposób zatrzymać chwile? Fotografie są najlepszym wehikułem czasu, przenoszą nas do minionych momentów, pomagając odtworzyć wspomnienia. Kartka urodzinowa ozdobiona podobizną solenizanta to ciekawy pomysł na wyrażenie życzeń i stworzenie pamiątki, która będzie przez lata budziła wzruszenie i radość, przypominając te piękne dni.

kartki urodzinowe dla dzieci, kartki dla dzieci, kreatywny preznet, pomysłowy prezent

Kreatywne projekty, ciekawe szablony

Nasi milusińscy, gdy tylko nauczą się łapać kredki w ręce, obdarowują nas laurkami. Uhonorujmy ich święto pamiątką, która również będzie spersonalizowana. O wiele większą radość budzi kartka okolicznościowa, która jest specjalnie dobrana do obdarowanej osoby, niż gotowy wzór znaleziony wśród sklepowych druków. Wkomponuj wybrane zdjęcie do jednego z wielu szablonów, który najbardziej spodoba się Twojemu dziecku. Twój wkład sprawi, że projekt nabierze indywidualnego charakteru. Możesz wybierać z rozmaitych czcionek, wymyślać hasła, komponować sentencje. Szukaj wzorów i wybieraj kolory, by wkomponowane zdjęcie, tworzyło spójną całość. Najwyższa jakość wykonania z wysokogatunkowych materiałów gwarantuje, że po latach pamiątka wciąż będzie zachwycać. Słodkie, pastelowe kompozycje dla najmłodszych dzieciaczków, kolorowe, ukierunkowane na upodobania tych trochę starszych milusińskich, stonowane, eleganckie lub związane z hobby dla starszych dzieci. Możliwości stylizacji jest wiele. Kartka, w którą włożyliśmy inwencję twórczą, będzie wyrazem najpiękniejszych życzeń dla jej adresata.

kartki urodzinowe dla dzieci, kartki dla dzieci, kreatywny preznet, pomysłowy prezent

Przekaż życzenia w fajnym stylu

Koledzy Twojej pociechy mają urodziny? Super, jest to dobry czas, by zaangażować dziecko w tworzenie prezentu. Fotokartka będzie idealnym dopełnieniem podarunku. Stworzenie projektu to pretekst do wspólnego spędzenia czasu, ale też zachęta, by rozbudzić kreatywność dziecka. Pozwól, by miało wkład w komponowanie wydruku. Niech wybierze zdjęcie, na którym są razem z solenizantem. To on najlepiej zna gusta swoich rówieśników, więc daj mu możliwość dopasowania szablonu i razem stwórzcie życzenia. Jest to nie tylko zabawa, ale też wpływa na rozwijanie wyobraźni, planowania przestrzennego, kto wie, może właśnie w Twoim maluchu rodzi się zamiłowanie do tworzenia grafiki? Wspólne przygotowywanie prezentu to dobra lekcja dla każdego dziecka, które przekaże życzenia w niebanalnym stylu, wkładając w nie swoją pracę i uwagę. Taka kartka będzie wywoływała uśmiech na twarzy osoby obdarowanej, nawet po wielu latach od urodzin. Kreatywne kartki urodzinowe dla dzieci będą zawsze przywoływały uśmiech na twarzy obdarowanego.
Istnieje 11 Komentarzy

Dodaj swój
  1. Aleksandra Załęska

    Taki prezent, zrobiony własnoręcznie, zawsze cieszy 🙂 Dzieci też doceniają takie spersonalizowane prezenty 🙂


Zamieść nowy komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.