nieczyste więzy

Nieczyste więzy – powieść K.N.Haner

Czasami sami nie przyznajemy się sobie do tej mrocznej strony naszego ducha, serca czy życia. A mówi się, że każdy z nas wewnątrz ma to ciemniejsze pole, czy tego chcemy czy nie… O takiej mrocznej historii opowiedzieć postanowiła w najnowszej książce Nieczyste więzy K.N.Haner. Czy sięgaliście po powieści typu dark romance?

Czytałam do tej pory wiele różnych typów powieści i wielu autorów. Romanse, słodkie opowieści o miłości z happy endem, thrillery czy sensacyjne. Ale tzw. dark romance jeszcze nie miałam okazji. Bardzo mnie to sformułowanie zaciekawiło i nie wiedziałam czego się tak naprawdę spodziewać. Grozy, sexu, erotyki czy może czarnej strony duszy bohaterów?!  Jaka jest rzeczywiście książka Nieczyste więzy K.N.Haner?

Dark romance – co to za rodzaj literatury?

Romanse uwielbiam. Sporo gości w mojej biblioteczce tego rodzaju literatury o uczuciach, rozterkach bohaterów, tej trudnej a czasami wręcz tragicznej miłości. Do tej pory jednak nie spotkałam się z połączeniem thrillera i romansu, a wręcz erotyka. Naszą podróż zaczynamy od cmentarz, tak od pogrzebu młodej kobiety. Ta tragedia jest tylko smutnym wstępem do całej historii o obezwładniającej namiętności, uzależnieniu od drugiego człowieka i zdecydowanie mrocznej stronie erotyki.

nieczyste więzy, k.n.haner, powieść dla dorosłych, dark romance

Claire staje u progu kariery zaczynając obiecujący staż w wielkiej korporacji. Szybko okazuje się, że ma bardzo dobre zadatki na świetnego pracownika w pełnym etacie. Z drugiej strony nie jest zbyt towarzyska, nie nawiązuje zbyt głębokich relacji ze współpracownikami i przełożonymi. Jak każdy człowiek skrywa w sobie tajemnicę, do której nie chce dopuścić nikogo izolując się od innych. Jej „grzechem” jest pochodzenie z grzechu. Jej mama została zgwałcona w wieku ok. 13 lat i urodziła ją umierając. Do tej pory młoda kobieta nie potrafi się z tym pogodzić i wini się za tragedię rodzinną nawet bardziej niż samego gwałciciela. Kiedy zaczyna nowe życie w dużym mieście dziadkowie ponownie postanawiają opłacić jej wizyty u psychiatry, który miałby pomóc jej przepracować traumę. Tym lekarzem okazuje się być Douglas… Jednak bardzo delikatna uroda młodej kobiety oraz jej zaburzenia w relacjach z innymi okazują się być początkiem zakazanego romansu pomiędzy lekarzem a pacjentką. On przy niej daje upust swoim najmroczniejszym fantazjom, a ona ulega bez cienia wątpliwości dając zaplątać się w te nieczyste więzy.

nieczyste więzy, k.n.haner, powieść dla dorosłych, dark romance

Czy z tej relacji może ktoś wyjść cało? Czy takie uzależnienie od drugiego człowieka to miłość czy już czyta żądza? Sami się przekonajcie sięgając po tą pozycję zdecydowanie dla czytelników 18+!!!! Dziękuję autorce za możliwość przeczytania tej pozycji 🙂

nieczyste więzy, k.n.haner, powieść dla dorosłych, dark romance
Istnieje 6 Komentarzy

Dodaj swój
  1. Felicja

    To nie są zupełnie moje klimaty. Jednak chciałabym wiedzieć jakie są Twoje wrażenia z lektury, czy podobała Ci się książka, co o niej sądzisz? Tu nawet nie ma opinii, jest tylko opisana treść. Tak się zdziwiłam trochę :O


Zamieść nowy komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.