styczniowe książki dla dzieci

Styczniowe książki dla dzieci od Naszej Księgarni

Każdego miesiąca ukazuje się ogrom pięknie wydanych, ciekawych w treści czy bogato ilustrowanych wydawnictw dla najmłodszych. Z racji naszej miłości do czytania zapraszam na styczniowe książki dla dzieci od Naszej Księgarni.

Każdego miesiąca ukazuje się szereg ciekawych, zazwyczaj pięknie ilustrowanych oraz o bogatej treści wydawnictw dla młodych czytelników. Staram się zawsze zapoznać z zapowiedziami wydawniczymi i wybierać te najbardziej interesujące. Choć nie ukrywam, że często sięgnęłabym po niemal wszystkie, też tak czasami macie??? Dziś pokażę Wam styczniowe książki dla dzieci od Naszej Księgarni.

W świecie małp

Pierwszą z książek, którą wybraliśmy z nowości Naszej Księgarni, jest W świecie małp Asi Gwis. Jest to kolejna całokarotnowa pozycja w ich ofercie przeznaczona zarówno dla młodszych jak i nieco starszych czytelników. Książka pozwala na przybliżenie świata małp mieszkających w najróżniejszych rejonach Ziemi. Możemy poznać ich zwyczaje, dowiedzieć się jak współdziałają w grupach czy też żyją wraz z ludźmi w miastach. Autorka zabiera nas zarówno do dalekiej Japonii jak i głębokiego buszu. Wielkim atutem są tutaj także duże strony (rozmiar większy niż A4) oraz kolorowe, przyciągające wzrok młodego czytelnika ilustracje. Polecam szczególnie tym, którzy mają małych odkrywców w dom. Koszt książki to 44,90zł. Inne ciekawe całokartonowe pozycje to seria Opowiem Ci, mamo oraz Rok w…

w świecie małp, nasza ksiegarnia, książka dla dzieci, książka całokartonowaw świecie małp, książka dla dzieci, książka całokartonowa, nasza księgarnia

Figiel i Psikus

Jest to zbiór opowiadań o przygodach chochlików. Wojciech Widłak zaprasza nas do świata dwóch psotników, zajmujących się płataniem wszystkim figli. Figlowi jednak od jakiegoś czasu żarty się nie udają, inni się na nie nie nabierają. Odwiedza go Psikus, jego sąsiad i pożycza szklankę cukru. Próba zrobienia mu żartu jest początkiem ich wielkiej przyjaźni. Każde z opowiadań zaskakuje, rozśmiesza i prowadzi czytelnika do świata leśnych chochlików. Bohaterowie udowadniają, że śmiech jest dobry na wszystko, a przyjaźń pozwala odnaleźć rozwiązanie na wiele problemów. Pozycja ta zachwyci młodych czytelników, przyciągnie ich uwagę kolorowymi i humorystycznymi ilustracjami. Koszt książki to 29,90zł.

figiel i psikus, książka dla dzieci, nasza ksiegarniafigiel i psikus, książka dla dzieci, nasza księgarnia

Jak hodować i karmić domową czarną dziurę

Styczniowe książki dla dzieci to również pozycja dla nieco starszych czytelników. Jak hodować i karmić domową czarną dziurę autorstwa Michelle Cuevas jest dedykowana 6-10-latkom. Bohaterką tej pozycji jest Stella Rodriguez, jedenastoletnia dziewczynka. Pewnego dnia po wizycie w NASA za Stellą do domu przychodzi czarna dziura. Jednak okazuje się, że opieka nad nią jest trudnym zadaniem dla jedenastolatki. Ten twór pochłania wszystko na swojej drodze. Okazuje się, że czarna dziura może być również dobrym schowkiem dla rzeczy zbędnych, których chce się Stella pozbyć. Jadnak rozrastająca się przestrzeń bez dna zaczyna zagarniać cenne przedmioty dziewczynki i pochłaniać jej świat. Jedenastolatka wyrusza więc w międzygwiezdną podróż, aby ochronić siebie, świat oraz to co kocha. Koszt książki to 31,90zł.

czarna dziura, książka dla 6-10latków, nasza księgarnia, książka dla dzieci

Jeśli chcielibyście poznać inne książki z naszej Biblioteczki, zapraszamy serdecznie 🙂
Istnieje 5 Komentarzy

Dodaj swój

Zamieść nowy komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.