dzień matki dla matki

Dzień Matki dla Matki – idealny prezent?! + prezent dla czytelników

26 maja, czyli za trochę ponad tydzień będziemy świętowali Dzień Matki. Z tej okazji zapewne poszukujemy już od dłuższego czasu idealnego prezentu… A gdyby tak uczynić Dzień Matki dla Matki właśnie, co Wy na to?! Jaki jest Wasz wymarzony prezent, drogie Mamy?

26 maja to oficjalne święto wszystkich Mam. Nie ma tu znaczenia, w jakim wieku mają one dzieci. Kiedy pociechy są malutkie to często partner pomaga przygotować im jakiś podarek dla rodzicielki, kiedy są większe same szykują laurki, zbierają kwiaty na pobliskiej łące. A te całkiem dorosłe właśnie w ten dzień starają się w pełni świadomie podziękować tej kobiecie za dar życia, który im ofiarowała. Dlatego też, jak co roku poszukujemy idealnego, tego jedynego w swoim rodzaju prezentu dla mamy. A może by tak, w tym roku podarować Dzień Matki dla Matki właśnie?!

W poszukiwaniu idealnego prezentu

Dzień Matki to moment kiedy obdarowujemy czymś swoją rodzicielkę. Wybór prezentów na rynku jest ogromny i tak naprawdę ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. Począwszy od pięknych bukietów z ulubionych kwiatów naszej mamy poprzez personalizowanie gadżety do kuchni, kubki, poduszki czy fotoalbumy aż do bonów z prezentem marzeń. A marzenia bywają różne i często szalone, jak skok ze spadochronem, wyprawa na któryś ze szczytów Korony Świata czy ryk silnika na torze wyścigowym 🙂 Bo matki to czasem fajne wariatki są 🙂 Ale kiedy przyjrzysz się lepiej swojej mamie, zapewne zauważysz jak często jest zmęczona, jak mało ma czasu dla samej siebie, jak nieczęsto udaje się jej spełnić swoje marzenia czy zrobić coś spontanicznie. A może w tym roku warto podarować ten Dzień Matki dla Matki właśnie??? Dać jej choć te 24h, aby mogła zrobić coś dla siebie, spożytkować ten czas w wybrany przez siebie sposób?!

dzień matki, dla mamy, prezent na dzień mamy, prezent dla mamy

Macierzyństwo – swoista przygoda

Macierzyństwo jest wymagające, zmienia wszystko w życiu kobiety i jej rodziny. Mówi się, że wywraca nasz świat do góry nogami. Jest to niewątpliwie jeden z piękniejszych okresów w życiu pań. Nie zawsze jednak umiemy sobie poradzić ze wszystkimi zmianami, nadążyć za nimi lub je w pełni zaakceptować. Niewątpliwie kochamy swoje dzieci i chcemy, aby wyrosły na dobrych i szczęśliwych ludzi. Niestety wielokrotnie, na własnej skórze przekonałam się jak kręta i niebezpieczna bywa to droga. Nie wszystko mi się udaje, nie zawsze efekt zakładany pokrywa się z tym osiągniętym… Tak, bywam frustrowana porażkami, nie ze wszystkim co się dzieje w natłoku obowiązków każdego dnia jestem w stanie sobie poradzić. A moje kiepskie samopoczucie potrafi rzutować na relację z dziećmi, na moje bycie matką.

Też tak masz, droga Mamo?!

Jeśli tylko Twoja odpowiedź jest twierdząca zachęcam Cię do zrobienia czegoś dla siebie samej, spożytkowania nadchodzącego święta na siebie samą 🙂 Może warto zatrzymać się na jedną czy dwie chwile, porozmawiać, pomyśleć, przepracować ciążące nam tematy na polu rodzicielstwa, związku i bycia sobą? Takim momentem zatrzymania się i skupienia na sobie może być np. uczestnictwo w programie Macierzyństwo bez krzyku. Jego autorką jest Małgosia, mama 3 dzieci, prowadząca placówkę edukacyjną dla dzieci oraz zajmująca się wspomaganiem rodziców w wychowaniu maluchów. Widząc jak często kobiety nie potrafią w pełni cieszyć się z macierzyństwa, znaleźć balansu pomiędzy domem-pracą-rodziną a personalnymi potrzebami, postanowiła zaprosić je na cykl 10h indywidualnych rozmów (konsultacji online)… Ja postanowiłam wziąć w nich udział, aby móc w pełni cieszyć się macierzyństwem nie tracąc przy tym z oczu i priorytetów swoich własnych potrzeb i marzeń. Postanowiłam powiedzieć niemocy i frustracji STOP!!! Czy i Ty potrzebujesz zmian w swojej codzienności? Jeśli tak to zapraszam Cię do programu, tym bardziej iż mam dla Ciebie zniżkę z okazji Dnia Matki 🙂 Zamiast 120 zł za 1h obecnie zapłacisz tylko 75zł… Promocja trwa do końca maja!

Mamo pamiętaj! Szczęśliwa, zadowolona z życia Mama wychowa swoje dzieci na szczęśliwych dorosłych 🙂 Serdeczności kochane Mamy!

dzień matki, mamo kocham cię, mama jest najważniejszawszystkie zdjęcia pochodzą ze strony pixabay.com

 
Istnieją 22 Komentarze

Dodaj swój
  1. Aleksandra Załęska

    Taki kurs przyda się każdej mamie 🙂 Co prawda macierzyństwo bez krzyku nie jest łatwe, ale możliwe. Wystarczy trochę popracować nad sobą. To idealny prezent na Dzień Mamy

  2. Karolina

    Tego typu programy, to wspaniały prezent dla siebie i całej rodziny. Szalenie podoba mi się ten pomysł i jest on bardzo zbieżny z moim podejściem i „filozofią”. Super

  3. Kirko

    W tym roku bardzo dobrze trafiłam z prezentem na Dzień Matki – znajoma mi poleciła wieczne róże i to był strzał w 10. Wyglądają naprawdę pięknie, no i nie więdną po tygodniu… Polecam jako prezent na przyszły rok i pozdrawiam! 😀


Zamieść nowy komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.