idealne prezenty dla babci i dziadka

3 pomysły na idealny prezent dla babci i dziadka

Idealny prezent dla babci i dziadka pilnie poszukiwany! Już za ok. 20 dni będziemy obchodzili Dzień Babci i Dzień Dziadka. Każdy wnuk i wnuczka pragną obdarować kochanych dziadków pięknym prezentem, który spełni ich oczekiwania. Oto nasze 3 pomysły na idealny prezent dla babci i dziadka.

21 stycznia obchodzimy w Polsce Dzień Babci, zaś 22 stycznia swoje święto mają wszyscy Dziadkowie. To jeden z najważniejszych dni dla każdego wnuczka. Często to właśnie dziadkowie opiekują się dziećmi swoich dzieci, bardzo zapracowanych i często zajętych. Prowadzają do placówek, zajmują się nimi jak najlepsza opiekunka, rozpieszczają i oferują wiele czasu i miłości maluchom. Dzięki temu tworzy się między nimi a wnukami wspaniała więź rodzinna. W związku ze zbliżającym się świętem poszukujemy więc idealnych prezentów dla ukochanych dziadków. Oto nasze 4 pomysły na idealny prezent dla babci i dziadka.

Pamiątkowe zdjęcie

Zdjęcia robimy zawsze i wszędzie. Wiele z nich umieszczamy na portalach społecznościowych, wysyłamy drogą elektroniczną. Jednak takie zdjęcie, które trzymamy w dłoni, możemy ich dotknąć najbardziej cieszą nasze oko i serce.

Szczególnie jest to ważne dla dziadków, którzy ze światem wirtualnym mają relatywnie najmniej wspólnego. Wywołane zdjęcie radosnych wnuków podczas zabawy z seniorami będzie cieszyło zawsze! Można je udekorować ciekawą ramką np. samodzielnie ozdobioną przez wnuki. Zdjęcia w większej ilości fajnie wyglądają w albumie ułożone wg tylko nam znanego wzoru. Najciekawszym pomysłem okazują się być ostatnio fotoksiążki. Dają nam one możliwość zamieszczenia wielu fotografii, w różnych formatach, z opisami czy rysunkami. Przy ich zamawianiu możemy posłużyć się również wieloma gotowymi szablonami ułatwiającymi stworzenie prezentu na daną okazję. Posługując się takim szablonem naszym zadaniem jest praktycznie tylko ułożenie fotografii w albumie. Taki prezent dla dziadków wybraliśmy w tym roku, a te piękne fotoksiążki przybyły do nas od Printu. Jeśli chcecie też taką sprezentować swoim dziadkom, jest jeszcze chwila, aby ją przygotować i zamówić.

idealny prezent dla babci i dziadka

Kuferek wspomnień

Każdy z nas kocha zbierać pamiątki, szpargały, wspomnienia. Każda z tych rzeczy z pozoru niepotrzebna i nie potrzebna, niesie z sobą wiele wspomnień i emocji. Warto podarować dziadkom kuferek wspomnień, w którym będą mogli zebrać wszystkie swoje „szpargały”. Nic się więcej nie zgubi, nie zostanie przełożone w zapomniane miejsce. Tutaj schować można wszystko od zdjęć, po kartki, laurki od wnuków czy kwiatki z łąki ofiarowane przez wnuki. To może być taki kuferek wspomnień, obrazujący rozwój więzi pomiędzy dziadkami i wnukami oraz wszystkie zmiany w niej zachodzące. Kuferki ze zdjęcia to spersonalizowane produkty na zamówienie na facebooku w cenie od 140 zł.

kuferek wspomnień

kuferek wspomnieńkuferek wspomnień

Po prostu MY

To najtańszy ze wszystkich prezentów, nie wymaga od nas ponoszenia zbytnich kosztów. Może się też okazać prawdziwym hitem! Warto może zamiast zarzucać dziadków mniej potrzebnymi prezentami pamiętać o nich nie tylko przy okazji święta. Wpadać bez zapowiedzi z kawałkiem ciasta, pobawić się z dziadkami na placu zabaw czy podczas wspólnej wyprawy. Może warto częściej być obecnym w ich życiu, zapraszać ich do naszego zabieganego świata. Dziadkowie potrzebują czuć się potrzebni, pomocni nawet jeśli mają już te 80 czy 90 lat.

A jakie są wasze pomysły na idealny prezent na dzień babci i dziadka? Co w tym roku im podarujecie???




Istnieje 16 Komentarzy

Dodaj swój
  1. Ana

    Tak, fotoksiążki są ostatnio bardzo modne – nawet ja się załapałam na tę modę i liczę, że gdy zechcę z niej skorzystać przed weselem koleżanki, trafię na jakąś promocję 😉

  2. Marta K

    Świetne pomysły – my też lubimy dawać zdjęcia w różnej formie. Babcie za każdym razem są zachwycone 🙂 W tym roku postawiłyśmy z córką na prezenty DIY. Znalazły się magnesy ze zdjęciami, własnoręcznie pomalowane kubki, samodzielnie zrobione czekoladki i kilka innych. Córka już się nie może doczekać, aż wręczy prezenty 🙂


Zamieść nowy komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.