kucyki pony film

Kucyki Pony i Smerfy wkraczają do kin!

Coraz więcej bajek znanych tylko z pasm telewizyjnych skierowanych do dzieci wkracza do kin. Powstają pełnometrażowe ekranizacje z powodzeniem cieszące podczas seansów całe rodziny. Ostatnio na ekranach gościły Smerfy a lada moment pojawią się też Kucyki Pony. Co o tym myślicie?

Kucyki Pony, Smerfy, Trolle czy też inne znane raczej z kreskówek postacie bajkowe pojawiają się sukcesywnie na dużym ekranie. Co o tym myślicie? Chodzicie na takie bajki? My lubimy te ekranizacje, ponieważ ulubiony bohater synów gwarantuje skupienie się na ekranie oraz dobrą zabawę dla całej rodziny 🙂 Obecnie zapowiada się ekranizacja Kucyków Pony i zastanawiamy się czy się nie wybrać rodzinnie. Szczególnie, że synowie jak się okazało uwielbiają te urocze kopytne! A o tym jak bardzo maluchy uwielbiają te bajkowe postacie przekonaliśmy się z pomocą nowości książkowych od Egmont.

smerfy film, bajka dla dzieci, egmont

Kucyki Pony – nowości książkowe

Ostatnio ukazało się sporo nowości książkowych w związku z ekranizacją bajki Kucyki Pony. Atlas świata My Little Pony najbardziej zachwycił synów. W tym dużym formacie znajdziemy opisane wszystkie miejsca, które poznajemy w bajkach o kucykach. Jeśli do tej pory nie do końca wiedzieliście, który dom należy do którego konika czy też nazwy zamków księżniczek były wam obce po lekturze tej książki już nie będziecie mieli z tym większych problemów. Na pięknie ilustrowanych, kolorowych stronicach każdy wielbiciel kopytnych znajdzie wszystkie odpowiedzi, miejsca oraz postacie. W zestawie z książką otrzymamy także model Spike, który w publikacji pełni rolę przewodnika po krainach. Zdecydowanie nie może zabraknąć tej pozycji w cenie 49,99 zł w biblioteczce każdego miłośnika tej bajki.

atlas świata my little pony, kucyki pony, bajka dla dzieci, egmont

Gdy maluchy potrzebują dodatkowych wyzwań, możemy sięgnąć po Bajeczki z modelem. W środku prócz fajnej historii z Pinkie Pie czy Twilight sparkle w roli głównej znajdziemy model do składania. Kartonowy model Cukrowego Kącika czy też Biblioteki Złotego Dębu możemy wraz z dzieckiem pomalować, poskładać i przyozdobić. Dodatkowo w zestawie są też urocze i wytrzymałe figurki kucyków, którymi chłopcy chętnie się bawili. Koszt jednej książeczki to 29,99 zł.

1000 naklejek kucyki pony, bajka dla dzieci, egmont

Nasz najmłodszy syn z wielkim zapałem zajął się za to książkami 1000 naklejek oraz Magia Kolorowania. Gdy wróciłam z pracy zobaczyłam go całego obklejonego kucykami oraz z pasją kolorującego kolejne obrazki 🙂 Prócz samych naklejek zajdziemy wewnątrz również kilka zdań do wykonania dla nieco starszych wielbicieli kucyków. Koszt tych książek odpowiednio to 24,99 zł oraz 19,99 zł.

kucyki pony, egmont, bajki dla dzieci

Smerfy bawią od pokoleń!

Smerfy to bajka, którą kocham od najmłodszych lat. Z wielką chęcią sięgnęłam po nowości wydawnicze, aby swoją miłością zarazić moich synów. Sięgnęliśmy zatem po komiks Smerfy i Wioska Dziewczyn. Jest to nasz pierwszy komiks w biblioteczce maluchów i okazał się wielkim hitem. Tą formę opowieści uwielbia nasz najstarszy syn, ponieważ obrazki są tutaj ważniejsze niż tekst. Nie przypuszczałam, że aż tak będzie zachwycony. Komiks kosztuje tylko 19,99 zł.

smerfy, poszukiwacze zaginionej wioski

Dla nieco starszych czytelników ukazała się opowieść do czytania Poszukiwacze Zaginionej Wioski w cenie 14,99 zł. Nie zawiera praktycznie obrazków, za to każdy młody człowiek samodzielnie czytający z chęcią spędzi nad ta opowieścią czas podróży. Dodatkowo kieszonkowy rozmiar pozwala ją zabrać na każdą wyprawę. W małej niepozornej książeczce Smerfy Zadania z naklejkami każdy młody wielbiciel niebieskich ludzików znajdzie ciekawe zadania oraz piękne naklejki. Poziom zadań jest zróżnicowany pozwalający dobrze się bawić tym młodszym i tym nieco starszym. Koszt tej publikacji to 16,99 zł. U nas dobrze sprawdziła się ona na wakacjach, kiedy pogoda nie była dla nas zbyt łaskawa 🙂

smerfy film, egmont, bajka dla dzieci

Jakie bajki kochacie? Jakich bohaterów kochają Wasze dzieci? Chodzicie na ich pełnometrażowe ekranizacje do kina? O innych książkach,które mieliśmy okazję poznać możecie przeczytać w naszej Biblioteczce.
Istnieją 2 Komentarze

Dodaj swój

Zamieść nowy komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.