fotoobraz – zatrzymać wspomnienia

Fotoobraz, czyli jak zatrzymać wspomnienia?

Wchodząc każdego dnia do dużego pokoju patrzyłam na pustą, choć ładną ścianę. Bardzo brakowało na niej nas, naszego śladu czy wspomnień. Przy okazji naszej kolejnej rocznicy postanowiłam sprezentować naszej rodzinie fotoobraz, aby zatrzymać wspomnienia na dłużej 🙂

Na początku października obchodziliśmy 7 rocznicę ślubu. Zupełnie nie wiem kiedy ten czas minął, bo patrząc na nasze twarze zmiany nie są aż tak widoczne… Tylko po dzieciach można zauważyć, jak szybko płyną kolejne godziny i dni. Z drugiej strony jak każda blogerska rodzina mamy kilka kart pamięci zapełnionych zdjęciami. Za to tych wywołanych, poukładanych w albumach czy fotoksiążkach jest relatywnie niewiele. Jest to dosłownie ułamek w całej masie cyfrowego zapisu. Też tak macie??? Tym razem postanowiłam coś z tym zrobić i zamówiłam fotoobraz, a nawet 5 na stronie foto4u.pl 🙂

pamiątka z sesji, fotoobraz, wystrój wnętrz

Bo rodzina jest najważniejsza!

Obchodzona na początku siódma rocznica naszego ślubu zmotywowała mnie do zrobienia porządku w naszych zdjęciach, w naszych wspomnieniach. Przecież 7 lat to spory szmat czasu, wiele zmian, zwrotów akcji na naszej ścieżce życia. Jednak co złego by się nie wydarzyło, jak wielki problem mieliśmy do pokonania, wielokrotnie okazywało się, że dopiero wspólnie mamy TĘ MOC! Razem mamy siłę sprostać wszystkiemu co zostanie postawione na naszej drodze. Nie był to łatwy okres, ponieważ wielokrotnie zmienialiśmy o 180° kierunek, w którym podążaliśmy. Często na kolejnej prostej zastanawialiśmy się ile jeszcze razy nasza wizja lepszego jutra zostanie ponownie zweryfikowana. Te wszystkie sytuacje udowodniały nam jednak z uporem maniaka, że tylko MY – RAZEM – RODZINA mamy szansę zmierzyć się z codziennością. Cieszę się, że mogę po ciężkim dniu pracy przytulić się do moich uśmiechniętych synów, usłyszeć od nich słowa pełne wyrzutu czemu tak długo byłam poza domem. A wieczorem usiąść z drugim dorosłym człowiekiem i porozmawiać lub po prostu pomilczeć o szaleństwie mijającego dnia. A jak u Was wygląda relacja po kilku latach związku, kiedy to ta pierwsza, szalona miłość trochę ucichnie???

pamiątka rodzinna, fotobraz, foto4you,

Świetny prezent na rocznicę czy dla całej rodziny?

Zapewne tak jak ja, macie ogromną kolekcję pełnych kart SD z opowiadającymi o rodzinnym życiu zdjęciami. Z każdą rocznicą czy urodzinami naszych dzieci kolejny raz postanawiam zrobić porządek z tymi wspomnieniami. Prócz fotografii ułożonych w albumach czy fotoksiążek, których też mamy kilka z okazji rocznicy postanowiłam zamówić pierwszy raz w życiu fotoobraz na płótnie. Natchnęła mnie do tego pusta ściana w dużym pokoju, która każdego wieczoru zdawała się prosić o udekorowanie, o odrobinę nas 🙂 Fotoobrazy zamówiłam na stronie foto4u.pl. Dodatkowo do wyboru ich oferty zachęciła mnie również całkiem fajna promocja m.in. na te produkty.  Na jasnej ścianie zagościło 5 obrazów, przedstawiających NAS. Jedno zdjęcie to wspaniałe wspomnienie z naszej sesji ślubnej, pozostałe to efekty sesji z dziećmi. Dzieciom na ten widok roziskrzyły się oczy, a dorosłym zakręciła niejedna łezka w oku. Choć odrobinę sceptyczna na początku do tego rodzaju produktów, zupełnie nie żałuję tej decyzji. Fotoobraz jest pięknie wykonany, bardzo starannie. Dostępne są różnorodne rozmiary, które możemy komponować dowolnie na wolnym kawałku naszego domostwa. Ściana wygląda cudownie, przywołuje wspaniałe chwile i pokazuje nam to co jest najważniejsze – NAS!

ściana pamięci, pamiątka rodzinna, fotoobraz

 A Wy macie takie fotoobrazy w swoim domu? Jak staracie się przechowywać swoje wspomnienia? Czy też tak jak ja macie pochowane je na kartach SD i tam czekają na Wasz czas i możliwości?!
Istnieje 15 Komentarzy

Dodaj swój
 1. Mondro

  Zdjęcia rodziny czy fotoobrazy to fajny pomysł, żeby zapełnić ścianę i jednocześnie zatrzymać w kadrze jakieś wspomnienia na które chcemy ciągle patrzeć. Ja akurat raczej gustuję w stylowych ramkach, dlatego u nas zdjęcia są w ramach. I tak właśnie patrzę na ta moją ścianę i widzę, że czas ją nieco uzupełnić 😉

 2. AgaMamaDusi

  7 lat to już sporo czasu… Gratuluje 🙂 Na każdym etapie bycia razem najważniejsze no właśnie to by razem a nie obok siebie :-).
  Fotoobrazy przepiękne… My nie mamy ale kuszą by zamówić 🙂

 3. Ilona

  A co do wspomnień – staram się wywoływać zdjęcia raz na jakiś czas. Elektronika nietrwala i gdyby nie papierowe wersje zdjęć to na dzień dzisiejszy nie miałabym praktycznie żadnego zdjęcia najstarszego syna – komputer padł a wraz z nim utrwalone wspomnienia (zdjęcia i filmiki, których najbardziej żałuję).


Zamieść nowy komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.