Michael Bond Bajka o mysiej rodzinie

Michael Bond i jego bajka o mysiej rodzinie + Konkurs

Znacie miłego misia Paddingtona? Jego twórcą jest Michael Bond. Tym razem na rynku ukazała się jako nowość wydawnicza jego Bajka o mysiej rodzinie. Zapraszam do ich domu…

Znacie miłego brązowego misia w czerwonym kapeluszu? Oglądaliście go w ostatniej adaptacji kinowej czy jednak zaprzyjaźniliście się z nim poprzez książki? A mowa tu o misiu Paddingtonie… My poznaliśmy go dzięki filmowi i od razu stal się ulubieńcem, szczególnie mojego niemal 5-letniego syna. Mógłby oglądać tą adaptację niemal w nieskończoność. Gdy tylko zobaczyłam, iż Michael Bond i jego Bajka o mysiej rodzinie miała ukazać się nakładem Wydawnictwa Znak Emotikon postanowiliśmy po nią sięgnąć. Zajrzycie z nami do mysiego domu???

W pewnym domu dla lalek…

W pewnym pałacu zwiedzanym przez tłumy gapiów, w jednym z pokoi stał domek dla lalek. Był pięknie utrzymany, zadbano w nim o wiele detali. Zachwycał więc zwiedzających. Zastanawiali się jak to możliwe, że jest on w tak dobrym stanie. Nie wiedzieli jednak, iż był on siedzibą mysiej rodziny tworzonej przez Pana Malutkiego i Panią Malutką oraz ich trzynaścioro dzieci. Myszki w zamian za możliwość pomieszkiwania w tym miniaturowym pałacu dbały o niego i sprzątały. Wiodły bardzo dostatnie życie, ponieważ resztek z pałacowej kuchni wystarczało na wyżywienie całej familii. Pewnego dnia Malutcy odkryli, iż ich sala wystawowa jest odnawiana. Ich dzieci postanowiły również odnowić domek dla lalek, aby nie odbiegał od piękna ścian wnętrza pałacu. A co z tego wynikło, musicie przekonać się sami!!!

Bajka o mysiej rodzinie, książki dla dzieci

Książka posiada twardą okładkę i jest formatu trochę większego niż A4. Tekst nie jest zbyt skomplikowany ani długi. Dzięki temu oraz dużej czcionce może służyć do stawiania pierwszych kroków młodego czytelnika. Na każdej stronie znajdziemy oprócz tekstu również piękne ilustracje. Tą ładnie wydaną książkę możemy zakupić w cenie 29,99 zł na stronie wydawnictwa oraz w dobrych księgarniach. Inne ciekawe książki dla małych i większych czytelników znajdziecie w naszej Biblioteczce.

Książki dla dzieci, bajka o mysiej rodzinie

Zapraszam na konkurs!

Wraz z Wydawnictwem Znak Emotikon przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym będą do zdobycia aż 2 egzemplarze Bajki o mysiej rodzinie, które napisał Michael Bond. A zasady zabawy są bardzo proste!

 1. konkurs trwa 22.05-29.05.2017
 2. do wygrania są 2 egzemplarze książki – 1 na Facebook-u i 1 na Instagramie
 3. sponsorem nagród jest Wydawnictwo Znak Emotikon, a organizatorem Mama na Tropie
 4. konkurs przeznaczony tylko dla fanów sponsora oraz organizatora
 5. zasady zabawy znajdziecie na każdym z profili: Instagram oraz Facebook
 6. zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu
 7. dane do wysyłki nagród należy przesłać w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników na adres kontakt.mamanatropie@gmail.com
 8. sponsor odpowiada za wysyłkę nagród na terenie Polski
 9. w przypadku problemów, niejasności prosimy o kontakt: kontakt.mamanatropie@gmail.com

Konkurs Bajka o mysiej rodzinie, książka dla dzieci

*** WYNIKI *** WYNIKI *** WYNIKI ***

Przychodzę dziś do Was z wynikami konkursu. Dziękuję Wam za udział 🙂

Laureatami zostają:

 • na Instagramie Karlityl
 • na Facebook-u Sla Tom

Brdzo proszę o przesłanie danych do wysyłki w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników na adres: kontakt.mamanatropie@gmail.com
Istnieje 11 Komentarzy

Dodaj swój

Zamieść nowy komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.