konkurs walentynkowy

Konkurs walentynkowy – Gra na emocjach

Za 11 dni będziemy obchodzili Walentynki. Ten dzień rodzi w ludziach wiele, często sprzecznych emocji.  A co powiecie na konkurs walentynkowy właśnie związany z emocjami? Zapraszam na konkurs walentynkowy.

Walentynki przywędrowały do nas z USA, gdzie od dawna są hucznie obchodzone. W Polsce też się już zadomowiły. Znajdziemy je wszędzie: sklepy przygotowują specjalną ofertę tematyczną, w witrynach wielość serduszek a w same walentynki w restauracjach i pubach mnogość ludzi. Walentynki to też wiele sprzecznych emocji. Można je kochać, uwielbiać, można na ich wspomnienie się smucić lub nie cierpieć ich z całego serca. To czysta gra emocji. Jestem ciekawa jakie emocje wzbudzają właśnie w Was Walentynki! Lubicie czy nie?! Gra na emocjach to tytuł nowej gry planszowej wydanej przez Wydawnictwo Nasza Księgarnia, która właśnie trafiła w moje ręce. Zapowiada się świetnie, więc w czasie kiedy będziemy się z nią poznawali bliżej rozgrywając kolejne partie mam dla Was niespodziankę! Zapraszam na konkurs walentynkowy, w którym gra jest do wygrania 🙂

Konkurs walentynkowy – zasady:

Termin: 03.02 – 13.02.2017

Ogłoszenie wyników 14.02.2017 wieczorową porą, w poście na blogu 🙂

Sponsorem nagród jest Wydawnictwo Nasza Księgarnia, a organizatorem Mama na Tropie. Będzie nam bardzo miło, jeśli zostaniecie naszymi fanami 🙂 Będzie nam też miło jeśli polubicie i udostępnicie plakat konkursowy (TUTAJ).

Do wygrania są 2 egzemplarze gry planszowej Gra na emocjach

Tematem konkursu walentynkowego jest Gra na emocjach. Interpretacja tematu oraz technika dowolne. Pamiętajcie, aby praca była związana z nadchodzącymi walentynkami i emocjami z nimi związanymi. Możecie opisać jakąś ciekawą sytuację, walentynkowe spotkanie, możecie to narysować, możecie coś zrymować czy sfotografować. Pod postem konkursowym na blogu dajcie znać, że walczycie o nagrodę. Pracę konkursową zamieście pod plakatem konkursowym (TUTAJ). Wybierzemy 2 najciekawsze prace, więc liczymy na Wasze wspaniałe pomysły!

W razie jakichkolwiek problemów z dodaniem komentarza, pracy konkursowej proszę o kontakt: kontakt.mamanatropie@gmail.com. Komentarze są moderowane przez administratora i mogą się pojawić do 24 h od ich dodania.

Na dane do wysyłki nagród od laureatów czekam 7 dni od ogłoszenia wyników.

Wysyłka nagród tylko na terenie Polski, odpowiada za nią sponsor.

Życzymy udanej zabawy!!!!
Istnieje 14 Komentarzy

Dodaj swój

Zamieść nowy komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.