konkurs walentynkowy

Konkurs walentynkowy – Gra na emocjach

Za 11 dni będziemy obchodzili Walentynki. Ten dzień rodzi w ludziach wiele, często sprzecznych emocji.  A co powiecie na konkurs walentynkowy właśnie związany z emocjami? Zapraszam na konkurs walentynkowy.

Walentynki przywędrowały do nas z USA, gdzie od dawna są hucznie obchodzone. W Polsce też się już zadomowiły. Znajdziemy je wszędzie: sklepy przygotowują specjalną ofertę tematyczną, w witrynach wielość serduszek a w same walentynki w restauracjach i pubach mnogość ludzi. Walentynki to też wiele sprzecznych emocji. Można je kochać, uwielbiać, można na ich wspomnienie się smucić lub nie cierpieć ich z całego serca. To czysta gra emocji. Jestem ciekawa jakie emocje wzbudzają właśnie w Was Walentynki! Lubicie czy nie?! Gra na emocjach to tytuł nowej gry planszowej wydanej przez Wydawnictwo Nasza Księgarnia, która właśnie trafiła w moje ręce. Zapowiada się świetnie, więc w czasie kiedy będziemy się z nią poznawali bliżej rozgrywając kolejne partie mam dla Was niespodziankę! Zapraszam na konkurs walentynkowy, w którym gra jest do wygrania 🙂

Konkurs walentynkowy – zasady:

Termin: 03.02 – 13.02.2017

Ogłoszenie wyników 14.02.2017 wieczorową porą, w poście na blogu 🙂

Sponsorem nagród jest Wydawnictwo Nasza Księgarnia, a organizatorem Mama na Tropie. Będzie nam bardzo miło, jeśli zostaniecie naszymi fanami 🙂 Będzie nam też miło jeśli polubicie i udostępnicie plakat konkursowy (TUTAJ).

Do wygrania są 2 egzemplarze gry planszowej Gra na emocjach

Tematem konkursu walentynkowego jest Gra na emocjach. Interpretacja tematu oraz technika dowolne. Pamiętajcie, aby praca była związana z nadchodzącymi walentynkami i emocjami z nimi związanymi. Możecie opisać jakąś ciekawą sytuację, walentynkowe spotkanie, możecie to narysować, możecie coś zrymować czy sfotografować. Pod postem konkursowym na blogu dajcie znać, że walczycie o nagrodę. Pracę konkursową zamieście pod plakatem konkursowym (TUTAJ). Wybierzemy 2 najciekawsze prace, więc liczymy na Wasze wspaniałe pomysły!

W razie jakichkolwiek problemów z dodaniem komentarza, pracy konkursowej proszę o kontakt: kontakt.mamanatropie@gmail.com. Komentarze są moderowane przez administratora i mogą się pojawić do 24 h od ich dodania.

Na dane do wysyłki nagród od laureatów czekam 7 dni od ogłoszenia wyników.

Wysyłka nagród tylko na terenie Polski, odpowiada za nią sponsor.

Życzymy udanej zabawy!!!!
Istnieje 14 Komentarzy

Dodaj swój

Zamieść nowy komentarz