traktor Farmer Dumel

Traktor Farmer Dumel dla najmłodszych

Traktor Farmer Dumel to jedna z nowości jeśli chodzi o zabawki w naszym domu. Kupując czy też testując kolejną rzecz zwracamy wiele uwagi na jej funkcjonalność, rośnięcie wraz z bawiącym się nią dzieckiem czy też wytrzymałość przy współpracy z większą ilością małych rączek. Zatem zapraszamy na podsumowanie testowania zabawki – Traktor Farmer Dumel. 

Zanim jeszcze bliźniaki były w stanie bawić się samodzielnie zabawkami mogliśmy przetestować, a właściwie Jasio testował Aktywne Pudełko. Bardzo polubiliśmy się z tym produktem i do tej pory bez szwanku służy kolejnym dzieciom w rodzinie. Z wielką niecierpliwością chłopcy, tym razem całą trójką, czekali na przesyłkę niespodziankę od firmy Dumel. W niej dotarł do nas Traktor Farmer Dumel. Testowaliśmy go niemal miesiąc, zapraszamy zatem na nasze wnioski.

Traktor Farmer Dumel

Po niemal miesiącu testowania chcieliśmy podzielić się z Wami naszymi spostrzeżeniami na temat zabawki. Szczególnie, że niedługo czeka nas okres przygotowań przedświątecznych i możecie rozważać jej zakup. Testowanie możemy ująć w 3 słowach:

Wykonanie Zwracamy dużą uwagę zarówno na estetykę produktu jak i materiały, z których jest wykonany. Traktor jest wykonany z grubego, wytrzymałego plastiku. Wszystkie krawędzi są zaokrąglone. Zabawka jest kolorowa i bardzo ciekawa dla małego użytkownika. Składa się z traktora oraz przyczepy. Zestaw zawiera również figurkę farmera oraz zwierzęta: konia, krowę, owcę, świnię i kurę. Wszystkie postacie są bardzo realistyczne.

traktor farmer dumel

Funkcje Traktor Farmer od Dumel ma bardzo dużo ciekawych funkcji. Jest to zabawka zasilana bateriami 3 x 1,5V, które starczają na wiele zabaw. Znajdziemy tu zarówno światło, dźwięk, ruch jak  rymowanki. Wielki plus to język polski użyty w traktorze. Dźwięki są miłe i dość głośne. Po naciśnięciu każdej z postaci usłyszymy rymowankę opowiadającą o jej zadaniu. Przy zwierzętach dodatkowo towarzyszą zabawie również ich odgłosy. Traktor świeci światłami oraz posiada klakson. Po naciśnięciu jego komina rusza szybko do przodu. Minusem dla mnie jest to, iż nie ma możliwości wyłączenia zabawki. Jest to uciążliwe, gdy dzieci kładą się z nią spać i przy każdym ruchu się uaktywnia budząc przysypiające maluchy.

   traktor farmer dumel

Wytrzymałość To jedna z ważniejszych cech, na którą przy trójce chłopaków zwracam uwagę. Nie należą oni do delikatnych testerów, więc ważne jest aby zabawka wytrzymała tą próbę. Chłopcy oczywiście nie raz ją upuścili na ziemię, czasami nawet z blatu komody czy stołu. Nic się z nią nie stało. Nie widać na niej nawet zadrapań, a wszystkie mechanizmy nadal działają bez zarzutu. Wielkim plusem jest to iż traktor z farmerem jest na stałe połączony z przyczepom. Nie muszę cały czas podchodzić i zaczepiać jej wciąż i wciąż dzieciom podczas zabawy.

Traktor farmer dumel

Traktor Farmer znajdziecie w Dumel Discovery w serii językowej. Jest dedykowana dzieciom powyżej 12 m-cy, choć zarówno bliźniaki jak i Jaś bawią się nią ze sporym zaangażowaniem. jej cena to ok. 90 zł. My polecamy tą zabawkę.
Istnieje 9 Komentarzy

Dodaj swój
  1. Dorota

    Rewelacja, w mojej rodzinie jest już w czwartych małych rączkach. Zabawka wprost niezniszczalna, nadal wygląda jak nowa. Świetna zabawka dla małego farmera, chyba każde dziecko przechodzi etap zabawy zwierzetami. Szczerze polecam!!!

  2. Mildred

    Very nice post. I just stumbled upon your blog and wished to say thatI have truly enjoyed surfing around your blog posts.In any case I’ll be suscbribing to your rss feed and I hope you write again very soon!


Zamieść nowy komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.