Robert lewandowski

Robert Lewandowski – wygrane marzenia

Robert Lewandowski najlepszy polski napastnik kilku ostatnich lat i jeden z głównych filarów narodowej reprezentacji. Ale jaka była jego droga na szczyt? Wygrane marzenia Roberta w książce Dariusza Tuzimka.

W domu mam czterech mężczyzn, zajadłych kibiców szykujących się już na nadchodzące święto futbolu. Jesteśmy spragnionymi sukcesu kibicami. Jednym z idoli naszego najstarszego syna jest kapitan naszej reprezentacji – Robert Lewandowski. Aby mógł poznać drogę do sukcesu swojego idola, dzięki współpracy z wydawnictwem Egmont mogliśmy podarować Jasiowi książkę o idolu.

Robert LewandowskiChyba nikomu w Polsce, a nawet na świecie nie trzeba przedstawiać naszego lidera reprezentacji. Szczególnie po tym jak zasłynął Robert Lewandowski urodził się 21 sierpnia 1988 roku w Warszawie. Niepozorny młody człowiek, dzięki wielkiej determinacji, jeszcze większej ilości pracy i wytrwałości wspiął się na szczyt swoich marzeń. A zaczynał przecież tak jak każdy młody chłopiec kopiąc piłkę po kątach blokowego podwórka czy zakamarków ogrodu. Obecnie cieszy się wielką miłością jako idol wielu tysięcy młodych Polaków. Syn z radością sięgnął więc po otrzymaną książkę.

Robert LewandowskiLewandowski – wygrane marzenia to książka autorstwa Dariusza Tuzimka. Książka ukazała się w ramach serii o sławnych piłkarzach. Dedykowana jest ona młodemu czytelnikowi w wieku 8-12 lat. W środku znajdziemy barwne zdjęcia pokazujące Roberta Lewandowskiego oraz jego otoczenie. Poznamy młodego człowieka z głową pełną marzeń i wielu celach w sercu. A poprzeczkę umiejącego stawiać sobie bardzo wysoko. Patrząc z perspektywy podwórkowego kopacza piłki szczyt do osiągnięcia postawiony sobie przez Roberta leżał gdzieś pomiędzy gwiazdami, blisko chmur. Choć cel był bardzo konkretny, być mistrzem, często w biegu codzienności mógł ginąć młodemu piłkarzowi z oczu. Nie brakowało na tej drodze zakrętów, problemów, kontuzji czy zwątpienia. W tej książce każdy młody fan piłki znajdzie wszystko co piękne, zainspiruje się wielkim idolem. Poczuje również, iż ten szczyt jest także w jego zasięgu, zainspiruje się do sięgania wyżej i wyżej. Dzięki zdjęciom, grafikom, zestawieniom oraz fajnemu tekstowi każdy fan pozna w pełni historię Roberta Lewandowskiego.

Robert LewandowskiRadość i fascynacja książką Lewandowski – wygrane marzenia autorstwa Dariusza Tuzimka mojego syna jest najlepszą rekomendacją dla tej publikacji. Książkę można kupić w cenie 29,99 zł w Egmoncie oraz dobrych księgarniach.
Istnieją 3 Komentarze

Dodaj swój
  1. Adrian M

    Ja niestety nie jestem fanem piłki nożnej. Wstyd się przyznać, ale Roberta kojarzę bardziej z portali plotkarskich, które co rusz rozwodzą się na temat jego życia prywatnego, niż jego boiskowych umiejętności. Choć wczoraj kątem oka oglądałem mecz! Wow, haha!


Zamieść nowy komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.