sukienka1-horz

W czym na Sylwestra 2015?

Święta, święta i po świętach. Jakby na to nie patrzeć Sylwester już puka do naszych drzwi. A wraz z nim zbliżają się rozterki i problemy… Gdzie spędzić Sylwestra, z kim pójść na Sylwestra i wreszcie jaki makijaż oraz fryzurę wybrać na Sylwestra i jak się ubrać na Sylwestra???? Ogrom pytań, ogrom niejasności i możliwych pomyłek. Przecież żadna z nas nie chce być na balu w kreacji, którą założą jeszcze trzy inne osoby, a już na pewno nie jeśli wyglądają w naszej kreacji sylwestrowej lepiej od nas. Gdzie spędzić tą jedyną noc w roku, czy Sylwester pod chmurką to fajna opcja, a może na sali balowej czy we własnych czterech kątach? Tym postem chciałam Wam pokazać kilka ciekawych rzeczy, które wpadły mi w oko, może odrobinę pomogę?!

1. Gdzie spędzić Sylwestra?

Wybór miejsca na Sylwestra okazuje się być kluczowym, szczególnie jeśli chodzi o nasze dalsze rozstrzygnięcia. Najważniejsza jest dobra zabawa, a ją możemy mieć wszędzie. Do wyboru mamy Sylwester miejski pod chmurką, możemy spędzić go na wielkim balu jak i na domówce wśród przyjaciół. Czasami, szczególnie bardzo młodym rodzicom zdarza się spędzać Sylwestra w domu z własnymi maluchami. Wybór miejsca na Sylwestra zależy od nas samych, od tego na ile tak naprawdę możemy sobie pozwolić zarówno finansowo jak i czasowo. A co zrobić aby nawet najgorsza z opcji okazała się najlepszą na Sylwestra 2015? Zabierzmy dobre nastawienie i głowę pełną pomysłów, a wtedy wszystkie opcje okażą się spełnieniem marzeń!

2. W czym na Sylwestra?

Nawet jeśli zostajemy z dziećmi w domu i spędzimy Sylwestra przed telewizorem czy przy radiu warto zadbać o miłą oprawę. Więc w co ubrać się na Sylwestra? Myślę, że warto wybrać sukienkę lub kombinezon. Z reguły są to stroje, które nie towarzyszą nam na co dzień więc z powodzeniem uświetnią nawet najskromniejsze przyjęcie sylwestrowe. Dlatego ostatnio spędzam odrobinę czasu na przeszukiwaniu przepastnego internetu w poszukiwaniu idealnej sukienki na Sylwestra. Oto co znalazłam, co Wy na to? Sukienki z https://www.chiclook.pl/, kappahl, lovetrendy.pl

sukienki z zelando

3. Przekąski na Sylwestra.

Kiedy jednak pozostajemy w domu lub idziemy do znajomych na prywatkę warto przygotować coś lekkiego, fajnego i ciekawego do zjedzenia. Tutaj też chciałam Wam pokazać kilka ciekawych, inspirujących przekąsek sylwestrowych. Smacznego i powodzenia w przygotowaniach!
zdjęcia od lewej z smacznapyza.blogspot.com, polki.pl, jejswiat.pl, milionkobiet.pl

 
Istnieje 16 Komentarzy

Dodaj swój

Zamieść nowy komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.