Dumel_logo

Aktywne Pudełko

Dziś z racji niedzieli, dnia wolnego, powolnego i spokojnego. Przepełnionego praktycznie w całości zabawami i rodzinnymi aktywnościami chciałam Wam pokazać pewne Aktywne Pudełko, które jakiś czas temu dotarło do nas w ramach współpracy z firmą Dumnel.
Zabawka przybyła do nas zamknięta w kartoniku, jednak Jasio od razu ją rozpakował w lekki proch drąc opakowanie. Zabawka jest przeznaczona dla dzieciaków powyżej 12 miesięcy. Samo zabezpieczenie jej w kartoniku zasługuje na naszą uwagę, zabawka jest przykręcona stabilnie do dna kartonu. Zarazem zabezpieczenie to łatwo się demontuje przez dorosłych.

Sama zabawka jest dość ciężka, ale Jasio nie miał żadnego problemu z jej transportem, przenosząc ją za labirynt na górnej jej części. Aktywne Pudełko ma bardzo wiele ciekawych funkcji. Na wieku ma labirynt z kolorowymi elementami: motykami, samolocikiem, statkiem, autkiem i koralikami. Dzięki temu nasza młodzież może ćwiczyć motorykę, swoje piękne kochane małe rączki przesuwając zawieszone tam elementy. Na bokach zaś znajdziemy 6 zakątków, kryjących w sobie tajemnicze zabawy dla naszych maluszków. Mamy kółko z różnymi odgłosami zwierząt, jest zegarek w kształcie sowy gdzie nasz odkrywca odkrywa w ciekawy sposób czas… Jest element na kształt kalkulatora, ale z kształtami zamiast liczb. Jest też coś dla małych telefonistów, czerwony telefon z obracanym pokrętłem, tak na starodawny styl. Znajdziemy tutaj również mini pianinko z gitarą, bębenkiem i saksofonem, aby maluszek rozwijał się muzycznie.

A na koniec kilka słów o niewątpliwym hicie tego pudełka. Biały, niepozorny wiatraczek. Niby nic szczególnego, ale zarówno Jasiu jak i bliźniaki siedzą w niego zapatrzone, zahipnotyzowane. Kręci się świecąc kolorowymi światełkami i gra jednocześnie. Należy pamiętać iż jeśli mamy włączoną jakąś z funkcji i naciśniemy kolejną, dźwięk poprzedniej zostaje wyłączony. Zabawka jest bardzo wytrzymała, kilka razy już przetrwała bliskie spotkanie z podłożem. Wielkim plusem są też bardzo ładne dźwięki i melodie, o czystym brzmieniu, dość głośne i wyraźne. Zabawka zasilana jest na 3 baterie LR6 1,5V każda.

Zabawka zdobyła serce naszego dziecka i zahipnotyzowała młodszą dwójkę. Myślę, że ze względu na wykonanie, kolory i dźwięki oraz zagadkowe elementy stanowi ciekawą przygodę dla każdego maluszka. Będzie świetną zabawą dla całej rodziny.
Koszt to ok. 99zł. Zapraszam na fanpage sprzedawcy TUTAJ.

 
Istnieją 4 Komentarze

Dodaj swój

Zamieść nowy komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.