dsc_0463

Mleko ośle – czy to się sprawdza?

Dziś chciałam Wam opowiedzieć o pewnym kosmetyku z zaczarowanym i jak dla mnie do pierwszego użycia nieodgadnionym składnikiem, a mianowicie oślim mlekiem. O tym kosmetyku czytałam już dawno, przymierzałam się do niego długo ale jakoś opornie mu szło zawitanie w moich skromnych progach. Jak wielką radość sprawiła mi zatem informacja o wygranej w konkursie u Lilinaturalna. Sponsorem mojej nagrody był sklep Clair Cosmetics – przesyłka ekspresowa:) 
A nagroda to: SO BIO Krem pod prysznic i do kąpieli – Ośle mleko 300mlKrem otrzymujemy w typowym dla tej firmy, kwadratowym opakowaniu. Produkt jest kremowo-biały, o dość gęstawej konsystencji. Delikatnie pachnie kremową czystością oraz mlekiem. Bardzo dobrze nanosi się na skórę, delikatnie pieni i dobrze zmywa. Moja sucha skóra po użyciu tego preparatu nie musiała być dodatkowo niczym kremowana ani nawilżana. Jak do mnie to ogromna zaleta, bo lenistwo ciężarnej kobiety nie zna granic:) Używałam go również jako dodatku do kąpieli. 

Ładnie łączy się z wodą w wannie, na powierzchni zauważalna jest delikatna pianka. Kąpiel jest bardzo relaksująca, skóra po niej pozostaje nawilżona, gładka i ma zdrowy wygląd. Moje ciało zdecydowanie się w tym kremie rozkochało. Wielkim plusem jest również to iż jest to kosmetyk w 99% stworzony na bazie składników pochodzenia naturalnego. Dla mnie sprawa jest na tyle istotna, iż stan błogosławiony wzmógł we mnie czujność matki kokoszki:) Jedyny minus to dla mnie sposób podaży kosmetyku, niestety duży otwór i spora kwadratowa butelka nie pozwalają na wyciskanie małych ilości. Dodatkowo często część kremu pozostaje na opakowaniu – no cóż szkoda takich strat. 
Cena: 21,99zł za 300ml
Dostępny: np. TUTAJ
Istnieją 3 Komentarze

Dodaj swój

Zamieść nowy komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.