naklejki

Label(ujemy) naszego malucha

A dziś o pewnych naklejkach, które ostatnio dostały się w nasze domowe raczki. Dzięki współpracy ze szwajcarską firmą Stickerkid, zajmującą się produkcją spersonalizowanych naklejek na rzeczy naszych maluszków i my z Jasiem mogliśmy po podpisywać niektóre z nich. 

Na stronie producenta możemy spersonalizować zamawiane przez nas naklejki, poprzez wybranie koloru tła, czcionki, koloru liter czy też jeśli jest taka opcja – obrazek. Dzięki nawiązanej współpracy mogliśmy otrzymać pakiet 102 naklejek, w tym wprasowywane na odzież malucha. Naklejki przybyły bardzo szybko. Są ładnie wykonane, zgodne z tym co mamuśka sobie wymyśliła. Jasiek od razu chciał obkleić każdą ze swoich książeczek, szczególnie tymi nalepkami z kotkiem. Nimi właśnie był ogromnie zaintrygowany. 

Powiem szczerze, że wątpiłam, iż nalepka może wytrzymać długo mycie płynem do naczyń czy pranie w pralce. A tu taka ogromna niespodzianka. na butelce Janka do kakaa, mytej kilka razy dziennie naklejka nadal wygląda jak nowa. Nic się nie odkleja, nie blaknie ani nie znika kotek czy napis. Jak dla mnie wspaniała sprawa:) 

A na ubraniu. Otrzymujemy specjalną instrukcję użycia takiej naklejki. ja pokrótce powiem, że po prostu bez pary na ok. jednej kropce przyciskami chwilę nasz label na ubranku maluszka. I oto jest:) Cała filozofia. Jeśli nie wypierzecie rzeczy w powyżej 60 stop.C nie macie się czego obawiać. Naklejka wygląda nadal jak nowa:)

Ja szczerze Wam polecam, szczególnie jeśli macie przedszkolaka lub młodzież uczęszczającą do podstawówki. Skończy się gubienie kapci, kredek czy pusty piórnik:) Przynajmniej maluch będzie miał o jedną wymówkę mniej, już nie będzie mógł powiedzieć że nie wiedział co jego:) Chciałam Wam przypomnieć o rabacie, który wciąż mam dla Was – do 14.03.2014. 

Zachęcam do polubienia firmy na FB TUTAJ
Istnieje 7 Komentarzy

Dodaj swój

Zamieść nowy komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.