Trainer od MAM BABY

Dziś ostatnia rzecz, którą otrzymałam w ramach współpracy z MAM BABY do przetestowania.  Długo do tego posta się zbierałam, ale już na niego czas więc niech zatem będzie.
Trainer 220ml zielony

Kilka słów od producenta:

  • butelka niekapek
  • miękki ustnik
  • wyjątkowo małe, wygodne uchwyty
  • atrakcyjny design (motyw bajkowi przyjaciele)
  • prosta w użyciu

Moja opinia:
Wybrałam ta butelkę ze względu na fajny wygląd i jego zalety opisane przez producenta. Przed tą buteleczka Jasio korzystał z kubka niekapka z miękkim ustnikiem innej firmy.  Butelka bardzo ładna i ciekawa w swoim designie. Posiada przydatną miarkę przy przyrządzaniu napojów dla dziecka.

Buteleczka posiada również zdejmowane uchwyty, swobodnie mieszczące się w małych rączkach użytkownika. Ustnik jest miękki z wciskanym do wewnątrz kołnierzem, zapobiegającym swobodnemu wypływowi płynów. Sam ustnik ma prążki, które mogą masować spulchnione dziąsełka dziecka.

Mój synek po otrzymaniu buteleczki był bardzo zainteresowany i zaciekawiony. Już chciał sam ściągać zatyczkę i próbował pić. Jednak jego zainteresowanie szybko się skończyło praktycznie w kilka minut i potem już nie chciał nawet tknąć buteleczki. Pomimo dawania mu jego ulubionych soczków, właśnie w tym trainerze on stanowczo powiedział mu nie. No i cóż efekt jest taki, że mogę Wam opowiedzieć jak on wygląda, czy dobrze się myje i że fajnie wygląda. Ale nie mam pojęcia jak ma się relacja Trainer-Dziecko, bo Jasiu nie był zainteresowany nawiązaniem takiej więzi.

W związku z tym postanowiłam nie przyznać żadnej oceny Trainerowi.
Dostępność: do kupienia w SKLEPIE
I pamiętajcie że dla fanów na FB jest nadal 20% zniżki na zakupy:)
Jak było u Was?? Ktoś miał tą butelkę i zadziałała?? Jak wrażenia Waszych dzieci??

 
Zamieść nowy komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.