akuku

Kubek ze słomką od AKUKU

Dziś, tą ranną pora w trakcie przygotowań podsyłam podsumowanie naszego testowania z AKUKU.
W naszej paczce, z mojego wyboru, znalazły się:
– śliniaczek ceratowy fartuszek TUTAJ
– miseczka ze sztućcami TUTAJ
– kubeczek ze słomką
a ostatnio dotarły do mnie jeszcze muszle laktacyjne, których test na dniach.

Współpracujemy
Dziś kubek ze słomką z uchwytami 9m+
 
Kilka słów od producenta:
Kubek Akuku posiada wszystkie wymagane atesty. Jest wykonany z najlepszych surowców, lekki, nietłukący, wytrzymały. Specjalny ergonomiczny kształt zapewnia dużą wygodę w użytkowaniu. Kubek nie zawiera BPA.
Pojemność 240ml. Szerokootworowy kształt kubka zaprojektowany aby ułatwić mycie. Szeroka, stabilna podstawa zapobiega przewracaniu się kubka. Całkowicie chowana słomka umożliwia zachowanie maksymalnej higieny nawet podczas przenoszenia w podróży. Sferyczny kształt ułatwia dzieciom trzymanie kubka.
Moja opinia:
Kubek zainteresował mnie ze względu na swój bardzo ciekawy kształt, mi się kojarzy w jajkiem. I rzeczywiście był dola nas wielką niewiadomą i niespodzianką. Syn od razu się nim zainteresował i bardzo energicznie testował na meblach, podłodze, itp. Z racji tego, że do tej pory syn pił tylko z kubka niekapka z miękkim ustnikiem  nauka picia ze słomki zajęła mu trochę czasu. na początku zamiast pociągnąć płyn przez słomkę, najczęściej pluł przez nią do środka:) Po opanowaniu słomki, pije już bez żadnych problemów.
Kubek jest dobrze zaprojektowany dla małego użytkownika. Jeśli chodzi o mycie, to najgorzej jest dobrze wyczyścić ta obrotową nakrętkę w której chowa się słomka. Chociaż coś za coś, przecież dzięki tej nakrętce możemy być spokojni o czystość słomki w podróży. Jedynym minusem, który muszę zaznaczyć jest to, że zdarza się iż kubek przecieka. Jest to możliwe w momencie kiedy wykręcamy schowana słomkę, okazało się że kilka razy przekręciłam ją wraz z całą nakrętką co powodowało to przeciekanie. No i czasami jak dziecko mocniej machnie kubeczkiem to potrafi „chlusnąć” tym co zostało w słomce po otoczeniu:)
Cena: ok. 17zł
Dostępność: SKLEP
Ocena:4/5Istnieją 3 Komentarze

Dodaj swój

Zamieść nowy komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.