Brait Multiclean – pogromca brudu:)

Dziś na tapecie blogowej trochę przyziemności, czyli o sprzątaniu i pomocnikach zmachanej mamy. Ostatnio otrzymałam dzięki współpracy z BEST Image z Poznania oraz firmą Dramers S.A.  do przetestowania Brait Multiclean. Poniżej kilka słów jak mi poszła ta współpraca:)

 

Kilka słów od producenta:
Brait Multiclean to nowa propozycja uniwersalnego spray’u przeznaczonego do czyszczenia wielu powierzchni, tj. drewno, szkło, metal czy sprzęt elektroniczny. Unikalna formuła preparatu została oparta aż na 6 składnikach aktywno-pielęgnacyjnych i antystatycznych oraz bezpiecznym dla zdrowia alkoholu etylowym. kremowa konsystencja preparatu powoduje łatwe rozprowadzanie, a sam skład umożliwia czyszczenie różnych powierzchni. produkt nie tylko usuwa zabrudzenia, ale chroni czyszczone powierzchnie przed osadzaniem się kurzu, zarysowaniami, plamami czy zaciekami, pozostawiając świeży, owocowy zapach.
Moja opinia:
Jak to mój mąż zawsze powiada, dla mnie idealnym sprzątaniem jest psiku psiku i po krzyku. Także możecie sobie wyobrazić jaką miałam radochę z testowania takiego wielozadaniowca. I Tak oto przetestowałam go na drewnie, szybie w oknie oraz telewizorze. Ale od początku. Spray jest w wygodnej dla użytkownika tubie z atomizerem. Łatwy w użytkowaniu. Dodatkowo zwraca uwagę ładny i czytelny design przedniej strony opakowania, kolor również bardzo letni. Niestety z tyłu pomoże Wam już tylko lupa w odczytaniu informacji o produkcie, a szkoda. produkt jest rzeczywiście kremowy po rozpyleniu na czyszczonej powierzchni i przyjemnie pachnie. konsystencja ta przeraziła mnie trochę przy zastosowaniu spray’u na szybie, ale nie potrzebnie jak się okazało. Spray dobrze pozbywa się kurzu z mebli i elektroniki oraz zacieków i brudu z szyb. Również zauważyłam mniejsze tempo zbierania się kurzu na wyczyszczonych powierzchniach. Ja bardzo sobie to wielozadaniowe psikadełko chwalę i przypadło mi do gustu:)
Cena: 7,99zł za 350ml
Ocena: 5/5 jak się patrzy:)Istnieją 2 Komentarze

Dodaj swój

Zamieść nowy komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.