20130425_200151

Świadoma Mama w Szczecinie – relacja

Kochani, jak wiecie i widzieliście na blogu do Szczecina – miasta, które zazwyczaj omijają wszyscy zawitały już następne warsztaty. Tym razem była to Świadoma Mama Intymnie wraz z Ambasadorką Kampanii Pauliną Holtz. Powiem Wam szczerze, że kto nie widział Pauliny w akcji niech żałuje, dla samego sposobu konwersacji, dociekliwości pytań do ekspertów oraz tonu głosu warto było przyjść. Była przecudna i taka pozytywna, aż od niej biło radością. Ale dość słodzenia:P

 

Ok. tydzień przed samym wydarzeniem przyuważono moją „nadmierną” spamerską aktywność na FB i innych miejscach w popularyzacji wydarzenia. Zaproponowano mi bycie ambasadorką spotkania w Szczecinie. W sumie nie było z tym większego problemu, ponieważ już i tak popularyzowałam tą ideę. Ale cieszę się na tą nobilitację mojej malutkiej blogerskiej osóbki.
Uważam, że warto przyjść się na warsztaty zawsze coś ciekawego człowiek się dowie, zobaczy, przemyśli jakiś problem lub coś sobie uświadomi. I z tą myślą szłam na spotkanie, szczególnie cieszyłam się na dietetyka, ponieważ miałam jeszcze kilka pytań. Niestety okazało się, że właśnie dietetyk to było najsłabsze ogniwo spotkania. Zgarbiona, wystraszona dziewczyna w moim wieku wyszła na środek i nie umiała wydukać prezentacji. Masakra. Pani Paulina ratowała sytuację pytaniami i luźną konwersacją. Szkoda bo na tym mi bardzo zależało. Pani ginekolog rzeczowo podeszła do swoich zagadnień a potem można było iść z pytaniami do niej osobiście w cztery oczka. Bardzo fajny pomysł, ponieważ o niektóre rzeczy człowiek publicznie by się nie odważył pytać. Co śmieszniejsze, pewnie jakby zapytał to by się okazało, że połowa sali ma podobny problem. Ale tak to już jest, że najgorzej znaleźć tą osobę, która zacznie temat. Było spotkanie z położną oraz wystąpienia Osmoza Care i LaciBios Femina. Po całym spotkaniu, które poszło wg. planu i zgodnie z czasem, co bywa ciężkie do ogarnięcia były oczywiście podarunki dla uczestników i nagrody. jeśli będziecie miały okazję pójść na te warsztaty ja zachęcam:)
Poniżej zdjęcia:
* co każda z nas otrzymała na warsztatach:

 

* wygrana w losowaniu:

 

* otrzymałam za bycie Ambasadorką spotkania w Szczecinie, wywołali mnie na środek z imienia i nazwiska, jakoś nieswojo się czułam, ale bardzo miły gest ze strony organizatorek.

 

 
Istnieją 2 Komentarze

Dodaj swój

Zamieść nowy komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.